Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugaton tényleg rosszabb a...

Nyugaton tényleg rosszabb a helyzet mint Magyarországon?

Figyelt kérdés

Olvasom a Híradó hivatalos oldalán a híreket amik szinte csak ezekről szól: egyre nagyobb a szegénység nyugaton, rezsiválság, lakhatási válság, élelmiszer árrobbanás stb.. Minden cikk, ami a nyugatról szól csak ezekről szól.

Nem találtam olyan cikket ami nem arról szól, hogy mekkora nyomor, elszegényedés van Nyugat-Európában.


[link]


Beírom amúgy is a keresőbe, Ausztria infláció kiad 10 találat, a Németország inflációra meg vagy 30 db találatot, miközben Oroszország gazdaságával kapcsolatba csak jókat ír.



Miközben Putyin beszédeit, szó szerint leadja a közmédia:


Pl.:


[link]


Meg azt írják ,hogy az orosz gazdaság alig 2%ot zsugorodott, nincs semmi baj náluk, miközben a nyugaton óriási a szegénység, nincstelenség, éhen fognak hallni.



2023. márc. 21. 07:50
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Nézzük csak, esik az infláció, már 10% alatt van az európai átlag, bár azt mondták, hogy már tavaly télen is megkellett volna fagynom Németországban, még mindig ott tartok, hogy hideg vizzel öblitem le a wc-t. Viszont nincs áruhiány, bár drágult az üzemanyag, sosem volt ellátási probléma, az országok valahogy meg tudták oldani az orosz energiafüggőségről való leválást, de leginkább az látszik, hogy valamelyest kezd normalizálódni az élet. Nem a nyugat van szrban, hanem az az ország, aki nyiltan kiáll Putyin és a háborúja mellett.
2023. márc. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Igen! Nyugaton mindenki éhenfagyott!
2023. márc. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Nem, csak a fogyatékos birkák hiszik el a kormány propagandát.


Te ne legyél birka.

2023. márc. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Komolyan, nincs egy ismerősöd se, aki nyugaton dolgozik és megkérdezhetnéd?
2023. márc. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Orbánnék csak azt csinálják amit a magyarok kérnek, a magyarok többsége támogat. A magyarok többsége Facebook kommentek alapján támogatják Putyint, és a háborúját.
2023. márc. 21. 08:06
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

5

Orbánék csak azt csinálják amit a magyarok kérnek? :D :D :D hát ez jó volt..

Én már megfigyeltem kik azok akik támogatják Putyint és a háborút a facebookon:

Idős asszonyok ,akiknek amúgy sem kellene már menni sehova harcolni és valószínűleg esze sincs.

Részeges papák, akik írni sem tudnak és állandóan komcsiznak, de szerintem azt sem tudják mit jelent.

Férfiak akik katona mániások és teli a facebookjuk minden ilyen témával, de katonának sem vették fel és a gyilkolási hajlamát otthon az állatain éli ki és reménykedik egy háborúban ,hogy mehessen ölni..

Olyan emberek ,akik sajna benyalták a propagandát. :( gonosz eu, gonosz Gyurcsány, Gonosz Soros, Gonosz Ukrán stb

2023. márc. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Lényegesen rosszabb.
2023. márc. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csak az agymosó kormánymédiából tájékozódik az ember, akkor kiderül az igazság...
2023. márc. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Van itt is rezsiválság, meg mindaz, amit felsoroltál.

Akkor ez azt jelenti, hogy rosszabb, mint otthon? Menj vissza általánosba, szöveget értrlmezni.

2023. márc. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!