Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szólsz ahhoz, hogy a...

Mit szólsz ahhoz, hogy a tegnapi Ugandai törvény szerint halálbüntetés jár az LMBTQ-soknak?

Figyelt kérdés

2023. márc. 23. 16:14
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
95%
Bocsánat, 2,5x annyi országban, korán van még :)
2023. márc. 25. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
84%
A vallási hiszti uralta országokra jellemző az ilyen szintű közérkori primitívség.
2023. márc. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
12%
#52: Főleg, ha kiprovokálja, az LMBTQ-vallású "felvilágosult" nyugat belőlük. Szerintem, ha egy muszlim országban meglátják, hogy a korcs nyugat egy Conchita Wurst szintű alakot ünnepel a tévében, triplájára nő az esélye, hogy halálbüntetést vezetnek be a homoszexualitásért.
2023. márc. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
86%
#53 már milyen kapcsolat van ezek között? Mármint a patológiás gyűlölet én kívül?
2023. márc. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
5%
#54: Az, hogy ott nem tudják érzékenyíteni őket az aberrációkra. Ezért ha meglátják, hogy a nyugat ilyen beteg, és ennyire éljenzi a beteg viselkedésformákat, az dühöt vált ki belőlük. Mint a normális emberekből is, csak a liberálisok szerint ezt el kell nyomni, mert tolerancia meg láv iz láv.
2023. márc. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
82%
#55 egy gazdasági szerződést ajánlottak, és mint minden ilyennek, ennek is feltételei voltak. Ez hol erőszak? Hol kényszer? Emberi jogokról beszélünk.
2023. márc. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
10%
#56: Nem erőszak, csak gusztustalan módon bele akarták csempészni az LMBTQ-t. Te mit szólnál, ha azt mondanám, hogy jó áron eladok neked egy kocsit, aztán amikor megnézted, és megegyeztünk, azt mondanám, hogy eladom neked, de csak ha leszopsz. Biztosan nem lennél felháborodva, igaz? Egyébként ez nem emberi jogokról szól, hanem a homoszexuális propaganda terjesztéséről, hogy afrikában is szétverhessék a hagyományokat.
2023. márc. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem, ha alig jut számodra élelmiszer, akkor kifogy belőled az empátia, és örülsz annak, ha halálbüntetik a melegeket, mert addig sem eszi előled el az ételt. Már pedig az rideg valóság, hogy éheznek az afrikai országokban. A vezető réteget ez nem érinti, úgyse ad a kicsinek, helyette ilyen intézkedéseket hoznak, hogy a kicsi boldogabbnak érezhesse magát. Aztán ténylegesen nem lesz az. Valahogy ugyanez zajlik itthon is, csak ki kell nyitni a szemünket.

Nem korcs nyugat van. És szerintem akárki ezekben az országokban szívesebben élne a korcs nyugati országokban.

2023. márc. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
11%
#58: Annál gusztustalanabb zsarolni őket a homoszexuális propagandával, hogy vezessék be. Mit szólnál, ha két napja szomjaznál, én meg azt mondanám, adok neked vizet, de csak ha leszopsz. Nem háborodnál fel, igaz?
2023. márc. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
85%
#59 lehet hogy felháborodnék, de nem lenne megoldás, hogy akkor megkéselek egy random férfit csak azért mert ő is férfi.
2023. márc. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!