Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most szerintetek mit csináljak?

Most szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, gimiben elsős. Szinte minden vágyam az volt, hogy 5 év múlva (gimi után) kiköltözzek Spanyolországba, és ott kezdjek új életet. De mindenhol azt hallom, hogy ez az ország most egy borzalom, a válság teljesen tönkretette.

Szerintetek még 4-5 év múlva is ez lesz a helyzet, vagy addigra javulhat már, vagy egyáltalán megérné majd így kimenni, vagy hagyjam az álmomat?:/


2010. okt. 7. 21:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
Disszidálni akkor sem szép dolog ha szarban lévő országba teszed.
2010. okt. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszi de nem kellenek a nagymagyar dumák .
2010. okt. 7. 21:35
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Először is az a kérdésem, hogy hova, mire, kihez mennél. Csak úgy lehet ott is elindulni, munkához jutni, ha van valami háttér vagy kapcsolat.


Abban biztos lehetsz, hogy Spanyolország 4-5 év múlva is sokkal fejlettebb, élhetőbb ország lesz mint Magyarország, ilyen szempontból mindegy, hogy most a gazdasági ciklusok éppen hogy alakulnak.


A másik meg az, hogy annyi minden változik még addig, meg te is változol, hogy ezt nem lehet így előre megmondani. Persze olyan szempontból meg jó lenne tudni, hogy tanuld-e a nyelvet stb. De ha tanulod, és mégse tudsz kijutni, az se akkora gond...

2010. okt. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
tudom de nekem a kedvenc országom Németország és Spanyolország. nem tehetek róla, nem szeretek Magyarországon élni. szóval mindenképp el szeretnék menni. Spanyol jobban tetszik a melegebb miatt, német meg úgy alapból :D
2010. okt. 7. 21:49
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Érdekes az hogy a nagymagyarok célja hogy minél több ember itt maradjon közben mindenkit elüldöznek az ilyen dumáikkal.
2010. okt. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Azért, mert kb eddig terjed az intelligenciájuk.
2010. okt. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy Spanyolországot ajánlom én is. Könnyebb spanyolul is megtanulni mint németül.
2010. okt. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
tudom, a német rohadt nehéz, de csak ezért tartózkodok Spanyolországtól, mint már leírtam, hogy elég rossz helyzetben van most :/
2010. okt. 7. 22:04
 9/16 anonim ***** válasza:
10%

"Érdekes az hogy a nagymagyarok célja hogy minél több ember itt maradjon közben mindenkit elüldöznek az ilyen dumáikkal."


Senkinek sem célja. Én örülnék a legjobban, ha már az utolsó korcs pakolna össze.

2010. okt. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
3%
Szerencsére megtisztulunk az ilyenektől és Magyarföldről kiszivárognak az ilyen nemzet árulók.
2010. okt. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!