Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg igaz, hogy Melania...

Tényleg igaz, hogy Melania Trump nem büszke az ő szlovén gyökereire?

Figyelt kérdés

Sok embertől hallottam, még szlovénoktól is, hogy szerintük Melania Trump nem büszke az ő szlovén gyökereire, a hölgy kifejezetten szeretné elfeledni hogy Szlovéniából jött. Azt mesélték nekem, hogy nem látogat el Szlovéniába, nem érdekli őt az az ország. Olyat is mondtak nekem, kifejezetten kellemetlen érzés Melania Trump számára szlovénül beszélni. Persze vannak emberek Szlovéniában, akik kedvelik őt, de általános nézet az Szlovéniában, hogy Melania Trump "cserben hagyta őket" és hogy "nem büszke a szlovén gyökereire".


Szeretném megkérdezni, ez tényleg így van-e?



2023. ápr. 6. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
Tekintve hogy politikai hasznot akartak húznia szlovén politikusok a származásából én nem csodálkoznék rajta hogy nem büszke rá
2023. ápr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MDaniel98 ***** válasza:
90%
Mondjuk miért lenne?
2023. ápr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!