Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Orbán Viktor és a kormány...

Orbán Viktor és a kormány hinta külpolitikát folytat?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 12. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez még csak most tűnt fel neked? Kb. azóta csinálja, hogy miniszterelnök lett belőle...
2023. ápr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Igen, és ez azért veszélyes, mert ha elrontja, akkor nagyon megszívjuk...
2023. ápr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Igen, és most úgy néz ki, két szék között esünk a pad alá.


Ugyanezt próbálta Horthy is a II. vh. idején. Az se jött be.

2023. ápr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
3: Hát ott belesodródtunk a háborúba, az volt a baj, és most pont ezt próbáljuk elkerülni.
2023. ápr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3%
Az hogy folyamat putyin valagát nyalja az nem hinta politika.
2023. ápr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem, áruló politikát.
2023. ápr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%
Nem, az orbán-kormány 120%-os erőbedobással nyalja a nyugat hátsó felét. Az, hogy itthon mást mondanak, csak a szavazatszerzés miatt szükséges.
2023. ápr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Kétfelé nyalnak, és csodálkoznak, hogy egyik fél sem bízik bennük.
2023. ápr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én őszintén nem értem, mi értelme ennek. Ez a hintapolitika Magyarországnak soha sem sikerült a történelem során és mindig oda vezetett, hogy egyik fél sem bízott az országban és mindenki rossz szájízzel tekintett Magyarországra.

Most is ugyanez van. Ami nem megy, azt nem kéne erőltetni.

2023. ápr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

én régebben olvastam valahol hogy politikailag "ütközőzónában" vagyunk, és nem akar a kormány egyik féllel sem szembe menni, például oroszok esetén a gáz és olajszállitás miatt, nyugattal az unió miatt.

ha pl teljes mértékben egy irányba fordulna, szerintem akkor se venne teljes értékűnek egyik fél se. szerintem ezt mondták "tömbösödésnek" amire azt mondták nem jó, bár azt nem tudom miért nem, biztos ennek is vannak érvei/ellenérvei.


olyasmi mint például amikor két barátod összeveszett egymással, de te nem akarsz egyik mellett se elkötelezni magad, nem akarsz másiknak hátat fordítani. kétfelé barátkozol, elég nehezen járható út.

2023. ápr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!