Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lesz szerinted atomháború?

Lesz szerinted atomháború?

Figyelt kérdés

Én szerintem nem lesz, mivel arra is nagyon minimális az esély, hogy Putyin atom töltetű rakétát lőjön ki nem, hogy ezért majd a nyugat megtámadja Oroszországot.

Ti mit gondoltok erről?



2023. ápr. 15. 19:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
72%

10


Te metegeted a tömeggyilkosságot?!


Elmagyaráznád az áldozatoknak is?


Akkor az oroszok is ledobhatnak atomot aztán majd megmondják, hogy hány civilt mentettek meg.


De tény hogy csak az usa gyilkolt atommal!!!


"Pillanatok alatt életét vesztette 60-80 ezer ember, majd az áldozatok száma a többszörösére növekedett a robbanást követő tűzvész és omlások miatt. A legfrissebb adatok szerint Hirosimában ez az egyetlen bomba 292 325 embert ölt meg, az augusztus kilencedikén Nagaszakira dobott Fat Man pedig további 165 409 lakossal végzett."

2023. ápr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
69%

szerintem nem. ha lesz is akkor csak taktikai.


és ha lesz is, szerintem nem az orosz-ukrán konfliktus miatt, ugyan nem írtad hogy hol mi és ki miatt, de szerintem a taiwan esete esélyesebb.

és itt megjegyezném hogy nem csak az oroszok indíthatnak atomháborút.

2023. ápr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
11 ha meg nem dobnak le atomot akkor kb egész Japán porig lett volna bombázva nem csak 2 város illetve sokkal több civil, és katona halt volna meg. Ezek tények.
2023. ápr. 16. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
valaki vagy a 13-as megmagyarázná, vagy csak én nem értem, hogy feltételezésekre(!) hogy lehet rámondani hogy ezek tények?
2023. ápr. 16. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
92%

14.

Nem tudja elmagyarázni, mert elévakultan védelmezni próbálja a háborús bűnös, tömeggyilkos usa-t :


[link]


"Nem az atombomba kényszerítette térdre Japánt a II. Világháborúban"

2023. ápr. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Amúgy Japán kezdte, hozzákuk fűződik kb a legtöbb háborús bűn, megérdemelték.
2023. ápr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
59%
Nincs rá túl sok esély, de nem zárnám ki, mert egy atomháborút nem lehet megnyerni, és nevető harmadiknak sem lehet lenni. Viszont bárkinek elgurulhat a gyógyszere.
2023. ápr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Előre is bocsánat a személyeskedésért, de azt is mondhatnám hogy ha édesapád még lökött volna rajtad kettőt, okosabb lennél és nem írtál volna ekkora baromságot, ez tény.

Nem bántani akarlak remélem veszed a humort, csak próbálom példázni azt amit írsz :D


A helyzet az hogy ez csak sejtés. Mint ahogy az is amit a 16-osban leírtál.

Ha valamire azt mondom hogy valószínű hogy az lett volna, arra nem lehet azt mondani hogy tény és az történt volna, mert az csak valószínűség, ami nem egy 100%-os dolog.

2023. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Mit sejtés ? Szerinted az USA miután elfoglalt kb minden szigetet majd kivonult volna ? Így vagy úgy adott volna a Japóknak, ez volt a diszkrétebb.
2023. ápr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
87%

"Lehet lepontozni de ehhez képest a két atom lófsz volt."


Megvolt!


És ha te meg a családod, akinek semmi köze az egészhez hirtelen elporladtatok volna akkor gondolom az sem probléma!

2023. ápr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!