Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Magyarország és Lengyelország...

Magyarország és Lengyelország is betiltotta az ukrán gabona behozatalát. De mégis miért?

Figyelt kérdés
Olvasom, hogy Megint kiakadt az Európai Bizottság: Elfogadhatatlannak tartják a magyarok és a lengyelek lépését. Meg is értem. Mi lehet az oka ennek? A polákok pedig még egyesítenék országoukat is Ukrajnával. Imádják őket. Mi lehet az ok?

2023. ápr. 16. 21:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az imént tették fel,nem olvasol?!?


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..

2023. ápr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Bocs igen. Nem találtam meg. Már látom. Így olvastam a hírekben és egyből kérdés. Köszi!
2023. ápr. 16. 21:15
 3/27 A kérdező kommentje:

"Mert vegyszerezett,emberi fogyasztásra nem alkalmas.Egyenlőre mindenhová kerül,hozzánk is hiszen a nébih szokás szerint nem csinált semmit.

ma 20:21

Privát üzenet

"


Ez komoly??????


Ott nem lett megmagyarázva.

2023. ápr. 16. 21:16
 4/27 anonim ***** válasza:
88%
Nem megfelelő koncentrációjú az eu szabványnak nem megfelelő vagy már betiltott permetszerrel történő élelmiszer kezelés.
2023. ápr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Akkor viszont az EU miért elégedetlenkedik?



Másrészt a Lengyelek nagy Ukrán barátok. Ők miért nem elnézőek velük?

2023. ápr. 16. 21:20
 6/27 anonim ***** válasza:
82%
5: Azért meghalni ők sem akarnak. És ott is nő az ukránok elleni ellenszenv.
2023. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Azt nem értem és jó lenne, ha elmagyaráznád, hogy mégis miért nőne az ellenszenv a lengyelekben Ukrajna felé, ha már oda is eljutottak hogy egyesítenék az országukat?



Ha valóban halálos az ukrán gabona. Az EU miért követelőzik?

2023. ápr. 16. 21:28
 8/27 anonim ***** válasza:
95%

egyrészt betett a piacnak mert levitte az árat, és ahogy fentebb írták szennyezett volt.


lengyeleknél a politika az ukrán párti, őszintén kíváncsi lennék hogy a lengyel emberek mennyire ukrán pártiak.

2023. ápr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Értelek. Az emberekről van szó és nem a fősodratú politikáról.


Viszont azt még mindig nem értem, hogy az EU miért reklamál, ha valóban ilyen méreggel permetezett a gabona? Gondolom meg lehetne mosni és ezt nem tették mert kényelmesek?

2023. ápr. 16. 21:32
 10/27 anonim ***** válasza:
15%
Mondjuk azért gázos mert amit nem az ukránoktól hoznak be azt valahonnan be kell. Ha nem tűnt volna fel évek óta olyan aszályos nyarak vannak, hogy a 10 évvel ezelőtti terméshozam 10%-a sem terem meg az utóbbi években. Azt meg talán meg kellett volna tárgyalni a többi EU-s országgal, hogy mégis kitől tudnak beszerezni mielőtt elvágják ezt az opciót. A vegyszeres mese azért nem állja meg a helyét mert egyrészről tesztelniük kell és ami nem olyan az nem kerülhet be az országba, másrészről itthon is sokan használnak tiltott szereket, csak a belpiacos dolgokat szökő évente tesztelik és akkor is elszörnyülködnek hogy mennyi tiltott vegyszer van benne.
2023. ápr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!