Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Amerika miért utasítja el...

Amerika miért utasítja el Kína béketervét?

Figyelt kérdés

Az amerikai külügy azt mondta legutóbb hogy “köszönjük, de Ukrajna nem akar béketervet tőletek.”


Mégis mit képzelnek ezek magukról? Azt akarják hogy még több ukrán haljon meg?


És miért ők akarják megmondani hogy mit csináljanak az ukránok?



2023. ápr. 17. 20:41
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
47%
ahogy a ruszkik elmennek Ukrajnából, béke lesz. minden más a támadónak kedvez. aki ma békéről beszél, köztük Orbán is, nem békét akar, hanem ruszki győzelmet
2023. ápr. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

20

Akkor itt is ha Orbán kitalál valamit rá lehet mondani,hogy ezt akarják a magyarok

2023. ápr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
23%
#22, mire gondolsz? Nem értem a kapcsolatot a hozzászólásommal.
2023. ápr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
41%

23.

Nem értesz te sokmindent!

2023. ápr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
57%

Bazmeg, miért nehéz egy kérdésre értelmesen válaszolni?!


Megkérdeztem két hozzászólót, hogy honnan állítják ilyen k.rva magabiztosan, hogy az USA kényszeríti Ukrajnát háborúzni.


Erre te: "Akkor itt is ha Orbán kitalál valamit rá lehet mondani,hogy ezt akarják a magyarok"


Ez mégis mi?


Szerintem nem vetted észre, hogy a hozzászólásom eleje két idézet volt korábbi hozzászólásokból.

2023. ápr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
66%
Azt tegyük hozzá, a kínai béke "terv" első pontja, hogy minden ország szuverenitását tisztában kell tartani. Innentől miről beszélünk?
2023. ápr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
77%

Amúgy én nem értek a lovakhoz, de amit eddig elolvastam erről a béketervről, az nekem közhelyes semmitmondás, klasszikus fingfűrészelés.


Tartsuk tiszteletben az országok szuverenitását. És akkor a Krím az Ukrajna, vagy Oroszország? Mit jelent tiszteletben tartani?


Szüntessük be az egyoldalú szankciókat. Hogy legyen kétoldalú? Olyan szankció legyen Oroszország ellen, amit Oroszország elfogad? Haha.


Szüntessük be a nukleáris fenyegetést. Jó, szüntessük. Hogy is?


Humanitárius folyosó, fogolycsere, civilek védelme, nukleáris erőművek védelme. Mind szuper ötlet, és egyetértek velük. Két kérdésem van megint: hogyan csináljuk meg, és hogyan lesz ezektől béke?


Folytassuk a béketárgyalásokat. Juhé!


Tulajdonképpen nekem az egyetlen pont ami valamelyest kézzel fogható, az a Fekete tengeri kereskedelem védelme. De azt meg szerintem már Törökország is forszírozta.


Értékelem a béketörekvést, de én nem látom itt a nagy megváltást. Kína most igyekszik ettől nagy presztízst szerezni, és jó pozícióban is van hozzá, jól csinálja. De ettől a nagy béketervtől azért hadd ne essek már hanyatt.

2023. ápr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
78%

Ki és mikor mondott olyat amerikai részről hogy “köszönjük, de Ukrajna nem akar béketervet tőletek”?


Tudnál egy forrást küldeni erre? Köszi

2023. ápr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
14%
3# és a jenkik miért pofáznak bele minden ország belügyeibe? esküszöm mint anno a SZEB
2023. ápr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!