Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok, hogy kirúgták...

Mit szóltok, hogy kirúgták egy brit lányiskola tanárát, mert lányoknak nevezte a tanulókat?

Figyelt kérdés

"A neves, évi 20 ezer fontos Girls’ Day School Trust egyik lányiskolájának tanára úgy köszönt a 11 éves tanulóinak, hogy „Jó reggelt lányok”, majd elszabadult a pokol.


Hozzátették: az iskolás lányok bepanaszolták a filozófia-hitoktató tanárt, mert szerintük „itt nem mindenki azonosítja magát nőként”, majd „A transz élete is számít” feliratú plakáttal tüntettek.


A vezetőség fegyelmi eljárást indított, kötelezte a tanárt, hogy kérjen elnézést, amit a tanár végül megtett, de hangsúlyozta, hogy mindez megalázó és kínos volt számára az egész. A történések állítólag azután gyorsultak fel, hogy a lányoknak „sokszínűség és befogadás” jegyében előadást tartott néhány idősebb diák, akik bemutattak egy nemi identitásról szóló videót."


[link]

[link]


Ezek után mindenki érti, miért agymosás az LMBTQ-sdi, és miért nem szabad gyerekekre ráengedni?



2023. ápr. 19. 19:31
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
74%
mandiner, eddig olvastam
2023. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
85%
Angliában megszavazták a Brexitet is.
2023. ápr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 A kérdező kommentje:
#1: Sejtettem, hogy ez lesz a válasz. Ott van a dailymailes link is, ha ettől megnyugszik a kis lelked.
2023. ápr. 19. 19:34
 4/69 anonim ***** válasza:
59%

az ilyenkorúakkal bármit megtehetnek...ha nem ferdül el a jellemük húsz éves korukig, akkor már szégyellni fogják...

Ha hajlamosak rá, könnyen bemelegíthetőek, és az evolúciónak annyi.

Máris az lmbtq első betűjét képviselik.


A tanár valószínű cisz nemű, sajnálkozva tanult ebből.

2023. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
73%

Én magamtól is felmondtam volna. Az a véleményem, hogy ez az egész egy nagy elmebetegség, és azok is elmebetegek, akik támogatják, és tapsolnak neki.

A mostani kor arról szól, hogy mindenkinek elment a józan esze, és a hülyék lettek kikiáltva az új normálisnak. Szerintem egy ilyen beteg civilizáció nem működhető sokáig, és ránk is férne egy nagy reset. Hogy újra vadászni kelljen a vacsorára pl. Gyorsan kiderülne, hogy férfiakra és nőkre van szükség, tévképzetekben szenvedőkre nem annyira.

2023. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
87%

Nem vagyok fideszes de ez totál elmebaj.

Ha ők nem lányok akkor minek öltöznek annak?


Ne akarjanak már akkor annak tűnni ha nem azonosítják magukat lányként.

2023. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 A kérdező kommentje:
#5: Van, aki ezt úgy fogalmazta meg, hogy ma a hülyék is egyenrangúak. Sajnos. Bár szerintem inkább már felsőbbrendűek.
2023. ápr. 19. 19:39
 8/69 anonim ***** válasza:
22%
#1: Mert fáj az igazság, ugye? Inkább homokba dugod a fejed és már a lightos Mandinert is ignorálod. A saját vitaképtelenséged bizonyítod vele, semmi mást.
2023. ápr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
0%
8 1 es vagyok, nem értem hogy mi a probléma azzal, hogy kirúgták a tanárt
2023. ápr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 A kérdező kommentje:
#9: Csak annyi, hogy mindössze azért rúgták ki, mert lánynak nevezte a lány iskola lány tanulóit. De érted te.
2023. ápr. 19. 19:48
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!