Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A magyarországi Trump-barátok...

A magyarországi Trump-barátok mit szólnak ehhez?

Figyelt kérdés
[link]

2023. ápr. 19. 20:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
64%

"jóvanazúgy" itthon a kormánypropaganda is eleve hazugságokat terjeszt, és ezt tudják is. Az ostoba birkák látják, el is hiszik, de az évekkel később elvesztett perről már nem hallanak.


Ugyanígy megy.

2023. ápr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
63%

Csak annyit, amennyit a magyarországi Biden-barátok szóltak, amikor a CNN az égről is lehazudta a csillagokat, csak hogy megválasszák ezt a demenciás vénembert...

[link]

2023. ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
78%
Marhára nem érdekel, melyik újságíró mit hazudik, vagy mit gondol Trumpról, én magam is ki tudom alakítani a véleményem.
2023. ápr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

„A Fox műsorvezetői maguk sem hitték el, amit be kellett mondaniuk


Megszerezték például a Fox műsorvezetőinek belső üzenetváltásait, amelyekben zárt körben bevallják, utálják és nagyon károsnak tartják Trump-ot, nem hiszik el az összeesküvés-narratíváját és legszívesebben nem beszélnének róla soha többet.


A Fox sztár műsorvezetője, Tucker Carlson például azt írta kollégáinak pár nappal azelőtt, hogy Trump követői betörtek a Kongresszus épületébe, hogy »szenvedélyesen« gyűlöli Trumpot, akinek négy éves kormányzása semmi jót nem hozott az országnak. Ám mivel azt érezték, hogy elveszítik a nézőiket, ha nem állnak be ők is Trump «nagy hazugsága« mellé, miszerint elcsalták tőle a 2020-es elnökválasztást, így a fogukat szívva, de estéről estére foglalkoztak az összeesküvéssel, amiről pontosan tudták, hogy nem igaz.”

2023. ápr. 19. 20:39
 5/29 anonim ***** válasza:
42%
Amúgy minden média ugyanìgy müködik, persze MCClean szerint nem. Az állami médiák mind függetlenek kivéve nalunk. Xd
2023. ápr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Az USA-ban nincs „állami” média.
2023. ápr. 19. 20:42
 7/29 anonim ***** válasza:
36%

#5:

"Az állami médiák mind függetlenek kivéve nalunk."


Az a baj kistesó, hogy a FOX nem állami közszolgáltató. Sőt a fentebb említett CNN sem az. Ez most így nagy öngól volt :)

2023. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
34%
Csak nem értem hol állitottam, hogy a Fox állami.
2023. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

#8

Amúgy nem mindenki stresszel rá ennyire a politikára. Én 16,5 éve röhögök! :D

2023. ápr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
8%
Akkor miért emlegettél engem és az állami médiákat a másik kérdéstől? Mi az összefüggés ezzel a kérdéssel? :D
2023. ápr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!