Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért utálják annyira Putyint,...

Miért utálják annyira Putyint, amikor ő legyőzte a koronavírust?

Figyelt kérdés
Tavaly február óta teljesen eltűnt a covid. Azelőtt naponta arról szóltak a hírek, hogy hatalmas hullahegyek vannak mindenfelé ez a halálosan gyilkoló rettegett pandémia miatt. Amint Putyin megtámadta Ukrajnát hirtelen egyetlenegy hír sem volt már erről. Gyakorlatilag teljesen meg is szűnt a vírus. Azóta mégcsak nem is hallottam volna, hogy bárki emiatt halt volna meg. Tehát lényegében Putyin azzal, hogy megtámadta Ukrajnát legyőzte a koronavírust! Így noha tízezrek haltak meg a háború miatt, de ugyanakkor milliók életét megmentette.

2023. ápr. 20. 20:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
22%
most akkor mind meghalunk vagy atomhaboru jon?
2023. ápr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
16%

11.

Lehet, újból.

2023. ápr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
15%
Kovid eleve nem létezik. Ha létezne, azért 19 óta már találtunk volna legalább egyetlenegy olyan embert aki ezzel fertőződött vagy be tudnának ilyet mutatni. Én például húszban több alkalommal tettem felhívást, hogy félmillió fizetek annak aki koviddal megfertőz. Jelentkezők száma zéró volt.
2023. ápr. 21. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
22%
Putyin sem létezik. Amerika találta őt ki, hogy félelemben tartsa az embereket. A háborús felvételek filmforgatásokon keszülnek.
2023. ápr. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
16%
Minden tiszteletem a tiéd! 😁
2023. ápr. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
86%

Mondok néhány témát, amiről szeretném, ha legalább egy hónapig annyit cikkeznének, mint a kovidról, meg a háborúról:

Lakosságcsere.

Cigánybűnözés.

Lakhatási válság.

Egészségügyi katasztrófa.

Iskolaterror.

Végrehajtó maffia.

2023. ápr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
40%

kérdező szerintem rosszul fogalmaztál, mert a vírus nem tűnt el, hanem az hogy nonstop ez ment a hírekben.

de amúgy igen, eddig csak teszt vagy oltással mehettem orvoshoz, háború óta ezek nem kellenek.

2023. ápr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
74%
13-as, nekem 4 ismerősöm halt bele, és sokan kórházba is kerültek.
2023. ápr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
37%

18.

Az nem a korona volt!

2023. ápr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg igaz hogy legyőzte!

Az iskolákban már covidosan is lehet menni.

2023. ápr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!