Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Fideszesek,mit szóltok ehhez..?

Fideszesek,mit szóltok ehhez..?

Figyelt kérdés

A kanyarban előzünk?

[link]


2023. máj. 1. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

[link]


Hogy 2010 óta leelőztük Görögországot és Szlovákiát, és legközelebb Portugália jon. A románok is gyorsan fejlődnek az tény, de nem egy országot kell nézni.

2023. máj. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Bezzeg Fletó idején a Pannon Puma száguldott... Igaz a végén ki is sodródott egy külső tényező miatt.
2023. máj. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Néhány hete, amikor ez a statisztika előkerült, akkor elmagyarázták itt ellenzékiek, hogy ez úgy van, hogy ha Románia ebben az adatban megelőz minket, az kihatással van a magyarok mindennapi életére és azt mutatja rosszabbul élünk, mint a románok.


Mindazonáltal az, hogy ebben a statisztikában akár Szlovákia, akár Spanyolország, akár Portugália mögöttünk van, az nem jelent semmit, ettől még ezek az országok is megelőznek minket minden téren.

2023. máj. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
Az elmúlt 10 évben minden évben felröppent a hír, hogy a románok leelőztek minket. De valahogy csak nem lett úgy. Kicsit meguntuk már ezt a sok kacsahírt.
2023. máj. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4) abban igazad van hogy a szocik alatt még csak fél sem merült.

Tehát ha jól értem akkor nem hiszel a tényeknnek hanem ehelyett szelektálsz..?

2023. máj. 1. 14:01
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

#5

Én csak a tényeknek hiszek, ezért nem gondolom, hogy a román GDP utolérte a magyart.

2023. máj. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MDaniel98 ***** válasza:
A románok tényleg szépen fejlődnek, bár az tény, hogy nekik nem volt államadósságuk a rendszerváltás után, és most adósítják el az országot, míg mi 60-80% körül lebegtetjük az adósságunkat, és ennél feljebb nem is lenne bölcs szerintem mennünk. Nekem elsősorban az ország olcsó munkaerőre építőpolitikája nem tetszik, szerintem jobban járnánk, ha a magas hozzáadott értékből készülő termékekre állnánk át, és nem arra, hogy majd a németek meg a kínaiak itt dolgoztatnak velünk.
2023. máj. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!