Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem féltek mindennap ezetúl...

Nem féltek mindennap ezetúl dolgozni járni?

Figyelt kérdés
Mit fog tenni Putyin május 9.-én? Mi lesz a válaszlépés, hogy drón csapódott a Kremlbe? Vajon ez elindítja a 3. vht? Mit tegyünk ezesetben? Hova meneküljön a család?

2023. máj. 3. 16:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Menekülj Észak-Koreába! Ők Putyin barátai, ott biztonságban leszel!
2023. máj. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz 3. Vh e miatt, de hogy nem a tűzszünet felé lépdel a konfliktus jelenleg az is tuti.
2023. máj. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

Itthonról dolgozok, és már megépítettem a bunkeremet.

Nem hogy nem félek, hanem alig várom, hogy kitörjön a balhé, jó lenne egy kis rendkívüli szabadság :D

2023. máj. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Dmitrij Peszkov elnöki szóvivő a Noginszk melletti drónról szóló német médiajelentéteket kommentálva azt mondta, hogy „mostanában sok ilyen kitaláció van” – írta az oroszhirek.hu.

2023. máj. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
Miért is kéne félnem? Nem mi küldtük a drónt, ha lép valami akkor azt nem rajtunk fogja megtorolni
2023. máj. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Megint jönnek a rettegők, ahogy tavaly is.


Hova akarsz menekülni, és ott miből élnél meg? Miből gondolod, hogy ott nem lenne háború?

2023. máj. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%
A videókon látszik, hogy milyen kis robbanás volt, láthatóan nem tudott nagy kárt okozni, esélyesen egy orosz hamis zászlós művelet volt, hogy növelje az oroszok motivációját a háborúra.
2023. máj. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

7.

Álhír ! Be is linkeltem.

4-es vagyok

2023. máj. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%
De, baromira félek. Már tegnap elkezdtem ásni a ház alatt, azt tervezem hogy átások a túloldalra
2023. máj. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
8: az 27-i, ez ma történt, amiről szó van
2023. máj. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!