Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért momdják a balosok,hogy...

Miért momdják a balosok,hogy Orbán elvan szigetelődve a világpolitikában?

Figyelt kérdés

A CPAC-ot Budapesten rendezik meg és elég sok konzervatív politikus van jelen.

Ez számomra nem tünik elszigetelődésnek.


(mielött jönne a birkázás, nem vagyok fidesz párti😃)



2023. máj. 4. 18:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#7: Te amúgy kihez beszélsz? Kitől lehet szemrákot kapni? (Amúgy hallottál már a mondat eleji nagy kezdőbetűkről, illetve a mondat végi írásjelekről? Ha már helyesírás...) :)
2023. máj. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%

Mert sem Macron nem áll vele szóba:

[link]

Sem Von der Leyen:

[link]

Sem Scholz:

[link]

Sem Meloni:

[link]

Sem Trump:

[link]

Sem Merkel:

[link]

Sem Johnson:

[link]

Sem Morawiecki:

[link]

Sem a pápa:

[link]

...hogy vannak köztük már leköszönt politikusok is? Hát, ez az! Állami vezetők jönnek-mennek, Orbán viszont még mindig pozícióban! :)

2023. máj. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Látványosan megromlott a viszonyunk Amerikával.

Látványosan megromlott a viszonyunk az EU-val.

Látványosan megromlott a viszonyunk Lengyelországgal

Megromlott a viszonyunk Németországgal

Csehországgal szintén megromlott a kapcsolatunk.

A Lengyelek + Csehek különösen fájó pont, mert így a V4-en belül is egyedül maradtunk a politikánkkal.


Ez csak néhány példa a fontosabbak közül. Az lehet, hogy ezen országok politikusai néha még beszélnek Orbánnal, de nem kezelik őt, és Magyarországot szövetségesként, vagy barátként. Sőt egyre inkább mint barátságtalan ország kezelik Magyarországot.


#12 Az elszigetelődés a kérdés szempontjából inkább azt jelenti, hogy egyre rosszabb a kapcsolatunk azokkal az országokkal, akikkel egy szövetségi rendszerben vagyunk, vagy akikkel egy térségben vagyunk. Barátságtalan országként kezelnek minket. Barátságtalan országok is tárgyalnak néha egymással, de attól még nem lesz jobb....

2023. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azért, mert protokoll látogatásokon kívül Orbánnak nincs kapcsolata. Jelenleg egyedül a törökökről mondható el, hogy még a barátai, de ez nem sokat jelent, tekintve, hogy EU-n és régión kívüli országról van szó.
2023. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
rettenetes a helyesírásod, te náci szardarab.
2023. máj. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

15-ös

természetesen,ha kézzel írnék egy szöveget,vagy jegyre menő beadandót írnék,akkor hibát nem találnál benne. de interneten elnézhető báki helyesírása.

A te helyesírásodba nem is kötök bele mert nem süllyedek le a szintedre.


csak azt írd le nekem,hogy miért írod,hogy náci vagyok? a németek felsőbbrendűségére egy utalást nem tettem, illetve nem éltettem náci vezetőket se,nem éltettem az eszmét se.

2023. máj. 5. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!