Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Orbán Viktor a rendszerváltás...

Orbán Viktor a rendszerváltás utáni Magyarország egyetlen világszínvonalú politikusa?

Figyelt kérdés
Lehet utálni és megutáltatni, de akár imádni is, azt viszont tárgyilagosan már ki lehet jelenteni hogy az egyetlen jegyzett játékosa a világpolitikának a rendszerváltás óta. De a II. VH óta is.
2023. máj. 7. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Ha a világszínvonalú ez esetben azt jelenti, hogy a fél világ röhög rajta, akkor igen, lehet ezt mondani rá.
2023. máj. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

#1

A migráns válság elején is a fél világ előtt hlyét csináltak belőle aztán szépen utána csinálták a megoldást.

2023. máj. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
@2 Vak tyúk is talál szemet.
2023. máj. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A közismerten baloldali Czeizel Endre géniusznak nevezte; a közismerten baloldali Politico Európa 4. legbefolyásosabb emberének választotta; a közismerten baloldali Macron szerint pedig 2 irány lehetséges az EU számára: az egyik, amit ő képvisel, a másik, amit Orbán. (Ha Orbán nem lenne ennyire fontos európai szereplő, Macron meg sem említette volna.)
2023. máj. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A Czeizel interjú:

[link]


Czeizel Gyurcsányról:

"Szerintem ő egy kivételes talentum, de az a hibája, hogy túl kreatív. Azt éreztem, hogy minden héten más ötletei vannak. Volt az egészségügyben hat program, amiben megegyeztünk, hogy meg kell valósítani, de ezeket a párttársai mind elszabotálták, tönkretették. Nem kellett ehhez a Fidesz sem. De barátságunk töretlen, ezért melléálltam az elmúlt választási kampányban is, amiért a lányom kritizált is."


"Orbán Viktort pedig géniusznak tartom. A semmiből jött, és képes egy országot a maga képére formálni. Nála megint csak az a nagy kérdés, hogy miért van az, hogy ha valaki hatalomhoz jut, akkor így megrészegedik, és elveszti a józan eszét, mert azt gondolom, ő tényleg elveszítette a józan eszét, pedig neki megadatott a kétharmaddal, hogy az országot a jó felé vezesse, de a vészhelyzet felé kormányoz. Én már nem fogom megélni, de úgy érzem, itt még nagy társadalmi konfliktusok lesznek, és ebben az ő felelőssége nagyon nagy lesz."

2023. máj. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kizárt. Inkább azt sorolnám be ide, aki tett valami rosszat, vagy rossz dolog történt a regnálása idején, és képes volt lemondani.

Viktor nem tette ezt.

2023. máj. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ország eu meg náto tag ezért állnak szóba Orbánal na ö mitt is csinált eddig ja semmit mert ö csak ki lépne.Én örülnék ha csinált is volna valamit de azon kivül hogy, egy népszavazást se enged a fidesz 2010-óta semmit eredményt nem ért el mert ilyen csak itt van a világba.
2023. máj. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen ő az egyetlen, a határon túli magyarok 99% imadja
2023. máj. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!