Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan lehetek az iszlám...

Hogyan lehetek az iszlám világ kalifája?

Figyelt kérdés

2023. máj. 8. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2023. máj. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
ne lepődj meg ha ez a kérdés után a tek-esek visznek majd el.
2023. máj. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2 De én nem vagyok terrorista!:(


Én csak Mekkában szeretnék lenni a kalifa, egy hatalmas háremmel, tele szép lányokkal. Meg ekkor minden évben foci vb-t rendeznék Katarban, ahol minden évben a magyar válogatottat tenném meg győztesnek, mert a parancsomra az összes csapat hagyná nyerni a magyarokat.

2023. máj. 8. 19:52
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

manapság az isis útját tudod járni legegyszerübben, Muszlimmá válsz,keresel egy polgárháborús országot, magad köré gyűjtesz fanatikus muszlimokat,felfegyverkezel és kikiáltasz egy iszlám kalifátust a polgárháborús káoszba fulladt ország területén.


ha legálisan akarnád csinálni akkor már nemtudsz mit tenni

2023. máj. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 De én nem csak néhány fanatikus hülye kalifája, hanem az összes muszlim kalifája akarok lenni! Meg isis az köcsög, tiltanak minden jó dolgot :( Ha én lennék a kalifa akkor Mekkában minden héten hatalmas bulikat és orgiákat rendeznék, amire meghívnám a gyakori kérdések összes felhasználóját! Szóval egy olyan módszert ajánljatok amikkel elérhettem ezeket!
2023. máj. 8. 20:44
 6/10 kürasszír ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Te sehogy sem lehetnél a szunnita iszlám kalifája.


Ahhoz a hívők összességének kellene megválasztani/elfogadni téged.


Amire 0% esélyed van.

2023. máj. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kürasszír: De miért 0% az esély? És ha kampányolnák a szunniták között, akkor se lehetnék én a kalifa? :(
2023. máj. 8. 23:45
 8/10 kürasszír ***** válasza:
94%

# 7


Kívülről tudod a Koránt?


Nagy iszlám vallástudós vagy?


Te vagy legnagyobb teológiai tekintély a szunnita iszlámban?


Anyanyelvi szinten beszélsz arabul?


Egyébként már az, hogy azzal szórakozol, Te akarsz Mohamed prófétáutódja, a szunnita iszlám kalifája lenni, blaszfémiát követsz el, amely az iszlámban halálbüntetést von maga után.


Ha ezzel az ötlettel kimennél például Szaúd-Arábiába, és nyilvánosan hirdetés, azonnal halálra ítélnének, és brutális korbácsolást követően karddal vágnák le a fejedet.


Ez nem vicc.

2023. máj. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kürasszír: Hát ez nagyon szomorú, pedig szívesen lettem volna kalifa :( De akkor ezek szerint nem lesz majd magyar győzelem a labdarúgásban Katarban sosem :(
2023. máj. 9. 11:34
 10/10 anonim ***** válasza:
figy, háremőr még lehetsz
2023. máj. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!