Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem fog megindulni mégsem az...

Nem fog megindulni mégsem az ukrán válsz mert ukrajna már elvesztette hivatásos katonáinak nagy részét?

Figyelt kérdés

[link]



Ukrajna már elvesztette hivatásos katonáinak nagy részét


2023. máj. 14. 11:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%
#7 Jó, hát már megszokhattuk, hogy a Fideszeseket nem érdeklik a tények és a valóság :D
2023. máj. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 hypno ***** válasza:
51%

#6


Majd egyszer ha jó kedvem lesz, leírom nektek orbánistáknak, hogy hogyan kell a Google fordítót használni.

2023. máj. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
64%

#10. Nem én írtam, megkerestem a oroszhírek által hivatkozott újság cikkjét, az interjút amiről szó volt és bemásoltam ( meg be is linkeltem ). :D


Ha már nekik nem tűnik fel, hogy az oroszhírek nem véletlenül fejelti el folyamatosan hivatkozni a forrást... :D

2023. máj. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
64%

#13 Nekem ilyenkor az Ukrán polgármester jut eszembe. Ott is kiemeltek 1-2 mondatot, hozzátettek olyat amit nem mondott, "véletlenül" félre fordítottak mindent és kész is volt a magyargyűlölő propaganda.


Az eredeti, teljes cikkből meg teljesen egyértelmű volt, hogy az illető még csak véletlenül sem a magyarokat, vagy Magyarországot támadta, hanem konkrétan Orbánt.


És végig olvasva a cikket tisztábban látta Orbán milyenségét mint a magyarok többsége.


De ugyanez megy itthon is. Kiemelnek összevágott mondatokat, hogy az ellenzék háborút akar, stb. Közben meg végig nézi az ember az adott interjú/beszéd egészét, és kiderül, hogy totál nem is arról volt szó.


Persze ezt egy Fideszesnek hiába mutatod meg, hogy hallod, hát itt van a teljes cikk/interjú, itt van az igazság. Az őt nem érdekli mert nem a kormány mondja.

2023. máj. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!