Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Barátság Kőolajvezetéket...

A Barátság Kőolajvezetéket még a jövőben felrobbanthatják az Ukránok?

Figyelt kérdés
És ha igen. Mi lesz akkor?

2023. máj. 15. 14:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%

Bármi lehet.

De remélem nem jutnak el odáig.

2023. máj. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem most is csak az gátolta meg őket hogy levegőbe röpítsék, hogy valaki felsötétítette zselét, hogy tőlünk kapnak egy csomó gázolajat védelmi szolgáltatásként a vezetékért, meg az imádott szlovákjaik is ebből kapják a naftát. Ettől függetlenül bármikor elgurulhat a gyógyszer, és felrobbanthatják, és borítékolható, hogy majd a ruszkikra kenik, és az amcsi-eus vizsgálat meg is erősíti ezt.
2023. máj. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
20%
Bármi elképzelhető. Amennyire elképesztően ostoba Orbánék politikája még a végén addig húzogatja a világ bajszát, amíg tényleg megsemmisíti ezt a rongyos kis országot valamelyik valódi hadsereggel rendlkező hatalom. Nem sokan sírnának érte.
2023. máj. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Hogy aztán mi tehetünk róla, ha egy elmeroggyant felrobbantja? Eszednél vagy 3-as?


Én egyébként el tudom képzelni, hogy megteszi ha vége a háborúnak. Az is lehet, hogy megszállja az országot is

2023. máj. 15. 15:25
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

"Az is lehet, hogy megszállja az országot is"

Ezt hol terjesztik? Vadhajtásokon?

2023. máj. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy olyan elméletem, hogy ezt "egyelőre" megtilthatták a zongorabohócnak. Egyébként mintha nem csak Magyarország kapna olajat arról a vezetékről.
2023. máj. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%

"amíg tényleg megsemmisíti ezt a rongyos kis országot valamelyik valódi hadsereggel rendlkező hatalom."


És pontosan melyik "hatalom"? A retardpuccsránok, vagy a szőröstalpú rommerek? Ezek hatalmak? 🤔😃🤡

2023. máj. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
#7 a magyarokhoz képest? Nagyon is.
2023. máj. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

Fel hát.!

Ezek gecsik.

2023. máj. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Bármikor felrobbanthatják, mivel az országukban azt csinálnak, amit akarnak. Nyilván várnának, amíg arra jár egy orosz repülő vagy rakéta, és akkor.


Mivel nem tették meg, nyilván nem is akarják.


Logikus hogy nem, mivel bevételi forrás nekik a tranzitdíj, másrészt meg saját ellátásbiztonságuk záloga is.


Az egykori gázolajvezetéken, amin az "ideiglenesen hazánkban tartózkodó szovjet hadsereg" kapta a naftát, most másik irányba megy a cucc, ami fontos nekik, mert a saját finomítóikat szétrakétázták az oroszok. A hadseregnek is fontos. Ha a MOL nem jut kőolajhoz, ők nem jutnak elég gázolajhoz...

2023. máj. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!