Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hol él a legtöbb zsidó?

Hol él a legtöbb zsidó?

Figyelt kérdés

Nyilván Izrael után

Szám és arány egyaránt érdekel



2023. máj. 16. 16:34
A kérdező szavazást indított:
USA
Más amerikai ország
Valamelyik európai országban
Valamelyik ázsiai országban
Valamelyik afrikai országban
Ausztrâliában
28 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amerikába sokan menekültek Hitler elől, majd utána a Szovjetunióból is. Hogy közülük Izrael alapítása után mennyien költöztek oda azt nem tudom.
2023. máj. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Itt vannak adatok.

[link]

Talán az USA, sőt ezek szerint kétszer annyi, mint Izraelben. Francia, Kanada, Orosz, Angol, stb. Mi 13.-ak vagyunk, de arányaiban úgy tudom, USA és Magyarország a legjobb. 1-2%. Nálunk szerintem sok lehet a rejtett zsidó is, aki csak részben az, és letagadja, mert nálunk rengetegen voltak régen, és sokan túlélték a vh-t. Az USA-ban és nálunk is rettenetesen nagy a befolyásuk. De az USA arányokban is vezethet. A táblázat szerint Kanada is megelőzhet minket.

Az USA-ban ahogy olvasom, fele annyi a teljesen zsidó, úgy 6 millió, de rengetegen részben, illetve sok nem zsidó családtag van. Óriási lehet ott a keveredés.

2023. máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Elvileg Magyarországon, én azt hallottam, azon belül is Budapesten, azon belül is VII. kerület illetve XIII. kerület (Újlipótváros). Persze több helyen is, de itt a legtöbben szerintem.
2023. máj. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

#3: Elvileg Magyarországon? :DDD

[link]

2023. máj. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
A pokolban
2023. máj. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5ös minden embercsoportból a pokolban/mennyországban él a legtöbb ha van
2023. máj. 18. 16:51
 7/9 A kérdező kommentje:
Nyilván országra gondoltam
2023. máj. 18. 16:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Magyarországon kb. százezres nagyságrendben élnek zsidó származású emberek, akik pedig zsidónak számítanak is simán van egy 150-200 ezer.Az, hogy ebből a számból ki az akinek ez számít is valamit, és mondjuk zsinagógába járó zsidó az megint más kérdés.
2023. máj. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Izraelben
2023. máj. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!