Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nincs Merkel és kitört az...

Nincs Merkel és kitört az ukrán háború, nincs Merkel nem jönnek az uniós támogatások idehaza?

Figyelt kérdés

Merkelnek mekkora szerepe volt, hogy az EU szemet hunyjon a Fidesz mutyi korrupcióhoz közeli pályáztatási és pénzosztási rendszere felett, amit az EU-s támogatásokból és alapokból csapolt Orbán haverjai és rokonai részére? Most, hogy nincs Merkel..?


Német autólobbi és orosz gázlobbi mind egy hatalmi csoportban egyesült és a Merkel kabinet képviselte az EU-ban. A német autólobbinál, mint összeszerelő üzem, az orosz gázlobbinál, mint a drága orosz gáz függővé tett felvevő piaca lett érdekeltté téve Magyarország az Orbán-Merkel paktum által.



#Angela Merkel #orosz gázlobbi #német autólobbi
2023. máj. 18. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Mit fogsz kiírni, ha megjönnek idén az EU-s pénzek? Az is Merkel miatt lesz?


Mondjuk az tény, hogy az utódja a nyomába sem érhet eddig Merkelnek.

2023. máj. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mer kell és nincs mig rács!
2023. máj. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Hát igen.a vénasszony magyar és oroszbarát volt.
2023. máj. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1. mondjuk azt hogy nem mindegy milyen jogállamisági feltételekhez kötve jön a lóvé és mennyire kellett behódolnia Orbánnak a milliárdokért.

Eddig már elég sokat kellett behódolnia, de nem eleget...

2023. máj. 18. 18:36
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

"Mit fogsz kiírni, ha megjönnek idén az EU-s pénzek?"

Navracsics, te vagy az? Most aztán biztos jönni fog az EU-s pénz, ugye?? 🤣🤡

2023. máj. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk ebben az a vicces, hogy a Fideszesek szemében Merkel lett mutti, mint a migránsokéban anno, miközben amíg Ő volt a kancellár ugyanúgy kritizálták.
2023. máj. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De amúgy hogyhogy nincs sitten az öregasszony? !!


Olyan kárt csinált az Uniónak hogy soha nem ülné le!!

2023. máj. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha jól emlékszem pont orbán lobbizott ursula asszonyért. Hát megkapta. Most meg mégis jobb lenne angela?
2023. máj. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

“ Ha jól emlékszem pont orbán lobbizott ursula asszonyért. Hát megkapta. Most meg mégis jobb lenne angela?”



Ahogy Meloniért is … 🫢 Csakhogy Meloni …


Mondjuk én mielőtt megválasztották bíztam benne, hogy nyugatbarát lesz, utánanéztem az ideológiájának, szerencsére mikor olvastam Atlantista, mondtam, ok, jó lesz… mondjuk remélhetőleg Meloni pártja megerősödik jobban és Berluékat a következő kormányba nem kell bevenni

2023. máj. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Merkel távozásával Orbi gazdátlan maradt az EU-ban, egy kóbor jófajta törzskönyvezett fajtatiszta öleb. "A fajok keveredése Európában..."
2023. máj. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!