Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Azok, akik tapsolnak az ukrán...

Azok, akik tapsolnak az ukrán veszteségeknek, nem gondolják, hogy adott esetben 1-1 elesett katona akár kárpátaljai magyar is lehet?

Figyelt kérdés
Ennek miért örülnek?

2023. máj. 19. 00:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
52%
Aki ennek tapsol annak nincs mivel gondolkodnia.
2023. máj. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%

Nem tapsolunk neki!


De nem olyan arányban élnek ott magyarok!

2023. máj. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Azok a magyarok azért választhattak, ha igazán akartak, valahogy elkerülhették volna az egészet. Itt a Gonosz elleni harcról van szó, ez fontosabb. És az is, hogy ártatlan oroszok is halnak meg 10 ezer számra, ők is emberek, nem csak a magyarok.
2023. máj. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
42%
Aki akart, eljöhetett Magyarországra, aki az oroszok ellen akart harcolni, hát az meg így járt.
2023. máj. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
45%
Sokuk onkent csatlakozott az orszagukat fenyegeto ellenseggel szembeni szabadsagharchoz.
2023. máj. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
13%
Nem, mert nem tekintem őket annyira magyarnak, főleg hogy sokuknak fullra vagy félig ukrán nevük van, a magyar nyelvet max törve beszélik.
2023. máj. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
50%

Van némi különbség támogatni egy megámadott országot és annak vezetését és örülni annak, hogy emberek hallnak meg.

Tényleg nem maradt otthon semmi sem, ami kicsit is a realitás szintjére viszi a politikai gondolkodást?

2023. máj. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
25%
Én nem sajnálom különösebben az ukránokat, mert annyira ellenszenvesen viselkednek, minden megszólalásukkal gyaláznak valakit. Nem "tapsolok" semmilyen veszteségnek, de nem tud meghatni egyáltalán.
2023. máj. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
46%

Magyarok ma így gondolkoznak:

ukránok hallnak meg=> Ukrajnának rossz=> nyugatnak rossz=>oroszoknak

13 év fidesz uralom után a nép gyakorlatilag erkölcsileg legmélyebre merült

2023. máj. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
#3: Régen én is így gondoltam, de már nem. Nekik van választásuk, az ukránoknak nincs. Háborúzás helyett akár meg is buktathatnák a kormányukat. A rengeteg háborús bűnt meg sem említem.
2023. máj. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!