Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy az oroszok egyszer csak berágnak, és bevetik az atomot?

Figyelt kérdés

2023. máj. 23. 14:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Máshol kifejezetten mondták, hogy be fogják vetni, amint valaki nyíltan bepampog.
2023. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%

9.

Igen valóban ezek voltak körülbelül az eszkalációs folyamatok. Elvileg 40 lépcsőfokban van felvázolva az-az eszkalációs folyamat ami nukleáris háborúhoz vezet (nem olvastam nem tudom a lépcsőfokokat)

A legnagyobb rizikót eszkaláció szempontjából az jelentené ha az ukránok, lejutnának a Fekete-tengerig. Ketté vágva ezzel az oroszok keleti és nyugati frontját. Az ukránok képesek áttörni bizonyos helyeken az oroszok első vagy második védővonalát de a Krím-félszigetig szerintem nem jutnak el.

Szerintem esélytelen, hogy eljussanak. Ha lesz ellentámadás, márpedig az ukránok kénytelenek lesznek rá. Különben se pénzt se fegyvert nem kapnak.

A frontszakasz különböző pontjait fogják szerintem támadni, ahol az oroszok majd kénytelenek lesznek visszavonulni, "zsákok" fognak nyílni az orosz front bizonyos részein . Ukránok benyomulnak ezekbe a csapdákba , és a "nem létező" orosz tüzérség rongyá lövi szerencsétleneket.

Persze más dolog is eszkalálhat , de én továbbra is úgy gondolom nem lesz atom bevetve. (taktikai se remélem)

2023. máj. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
14%
Azért jó, hogy a ruszkiknak van atomja, mert így a reménytelenül szolgalelkek megmagyarázhatják, hogy miért csicskulnának be örömmel az első analfabéta, büdös lábú ruszki bakának.
2023. máj. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Igencsak minimális erre az esély. Erősen konvergál a 0 felé.
2023. máj. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A hadászati atomfegyver bevetésére 0% az esély, de a taktikai atomfegyveré sem éri el az 1%-ot.
2023. jún. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!