Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az a több száz embercsempész,...

Az a több száz embercsempész, akit Orbán-kormány ráenged most Európára, nem ugyanott fogja folytatni illegális migránsok behozatalával, mint korábban tette? Mi érdeke Orbánéknak ezzel destabilizálni próbálni újra az Európai Uniót?

Figyelt kérdés

Attól tartok megint egy orosz mesterterv, aminek hű szolgája Orbán elvtárs Putyin vazallusa... és ezután majd ismét lehet Soros tervet emlegetni a fideszeseknek. És újra benyeli a butácska Fidesz szavazó droid gépezetük.


[link]


[link]


[link]



2023. máj. 25. 09:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Orbánéknak az az érdeke, hogy ostoba szavazókat rettegtessék. Így aztán megint lehet majd migráns veszélyezni...
2023. máj. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Bosszú amiért Brüsszel nem pénzeli továb orbán rezsimjét.
2023. máj. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem miért kéne tovább pénzelni egy korrupt illiberális álkeresztény orosz agresszió barát Orbán rezsimet, ami '1000' helyen megszegi az uniós jogot és irányelveket?
2023. máj. 25. 10:14
 4/12 anonim ***** válasza:
15%

Nem fogja ugyanott folytatni, mert ha beteszik lábukat Magyarországra, akkor mennek rögtön böribe.


Más országok problémái meg most másodlagosak számunkra. Majd ha más országok csipkedik magukat az EU-s pénzek utálásának felgyorsítása és az illegális migránsok miatti magyar extra költségek megtérítése ügyében, majd akkor újra előveszük a problémát.

2023. máj. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja hogy ők már megtanulták és nem fognak illegális migránsokat hozni az Magyarországra mert félnek a böritől? Jó vicc bár inkább kész röhej :D
2023. máj. 25. 10:20
 6/12 MDaniel98 ***** válasza:
19%
Kiutasították őket Magyarországról (így az EU-ból is), tehát h beteszik ide a lábukat, már azzal bűncselekményt követnek el.
2023. máj. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem az EU-ból utasították ki, hanem csak Magyarországról. Ugyanis a szabadon engedett embercsempészek között van egy csomó EUs állampolgár. A bolgártól a franciáig, a portugáltól a németig.
2023. máj. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%

"egy orosz mesterterv, aminek hű szolgája Orbán elvtárs Putyin vazallusa"

ajajj, valaki nem vette be a pirulákat és megszökött a diliházból


a kormány azzal magyarázkodott hogy drága ezeknek a raboknak a fenntartása, akik panaszkodnak hogy rossz a cellák körülményei és jogi eljárást kezdtek emiatt.


az már csak külön gáz, hogy mindig a 3 millió fidesz birkával magyarázkodtok. majdnem 8 milliónak van szavazati joga, azt a kb 2 milliót mikor vonjátok felelősségre, aki nem megy el szavazni? mert fogadok ezek bőgnek legjobban hogy szar a kormány. ha az a kb 2 millió ember elmenne szavazni nem itt állnánk.

2023. máj. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8. mondjuk akkor vedd be nyugodtan, hátha jobban leszel a piruláidtól. :)

Én ha megnézed linkeltem hozzá forrásokat, de ez ne zavarjon a valóság átértelmezésedben.

2023. máj. 25. 15:35
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem nem kell kösz. nem nekem van ilyen fóbiám hogy orbán egy putyinpincsi.
2023. máj. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!