Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Budanov most akkor él vagy...

Budanov most akkor él vagy meghalt?

Figyelt kérdés

2023. jún. 6. 15:42
A kérdező szavazást indított:
Él
Meghalt
Nem merek tippelni
8 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kyrylo Budanov vagy él, vagy nem. Lehet, amikor ezeket írom, még sértetlen, de öt perc múlva atomjaira hullt.
2023. jún. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1:


Bocs véletlen a downvote-rá nyomtam pedig a pacsira akartam 🤪


Csak nem lehet visszacsinálni :(

2023. jún. 6. 16:18
 3/12 anonim ***** válasza:
A hirszerző központ telibetrafálása után felszívódott mint a fővezérük Zaluzsnij. Arról is három hét alatt csak egy kamu videót mutogatnak.
2023. jún. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3:


Ezért kérdezem, mert orosz milblogger oldalakon napok óta ez a téma.


De pl. Zsaluznij kapcsán hasonló várakozás volt, aztán úgy néz ki, h az hiú ábrándnak bizonyult.

2023. jún. 6. 17:25
 5/12 anonim ***** válasza:

#4

Lemaradtam valamiről, előkerült? Én még ott tartok, hogy a zsaluról készült videóról kiderítették hogy hamisítvány, még a szeme színe se stimmel.

2023. jún. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5:


Na én meg erről nem hallottam. Tudnál rá linket küldeni? Vagy melyik telegram-csatornán olvastad?

2023. jún. 6. 17:39
 7/12 A kérdező kommentje:
Mármint azt, h hamis a május 25-ös video
2023. jún. 6. 17:40
 8/12 anonim ***** válasza:
Még akkor olvastam róla amikor a videó megjelent, állítólag a kínaiak elemezték az anyagot, és arra jutottak, hogy deepfake technológiával készült. Majd előbányászom a telegramcsatornát és elküldöm, onnan kibogarászhatod ha van hozzá türelmed. Az biztos, hogy azóta se látta senki élőben.
2023. jún. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8:


Hm. Köszi.

2023. jún. 6. 18:21
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem nyomtál az 1-esnek downvote-ra, mert én upvoteztem és 100%-os, tehát te is jól nyomtál neki. :)
2023. jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!