Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Orbán mennyire számít meghatár...

Orbán mennyire számít meghatározó európai politikusnak?

Figyelt kérdés

Jelen kérdés esetén tekintsünk el mindenki politikai hovatartozásától és az ország jelenlegi helyzetétől.


Arra lennék kiváncsi ki hogyan látja mennyire számít meghatározónak (akár pozitív vagy negatív megítélésben) a nemzetközi politikai színtéren.



2023. jún. 10. 21:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%

#10 - igen, ismertté vált, de azt, hogy meghatározó politikus-e, az egy másik kérdés.


Valaki lehet meghatározó, akit tisztelnek a többiek, vagy akinek nemzetközi szinten nagy hatalma van... de Orbánra egyik sem igaz.

2023. jún. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
25%
#11. Aranyos, ahogy megpróbálod magadnak definiálni a meghatározót és "véletlenül" úgy jön ki, hogy annak nem felel meg Orbán...hjaj, Istenem. :D Mindig szórakoztató ez a sok tini vergődés a gyakorin, most sem okoztok csalódást.
2023. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
11 Defuniáld kérlek a mwghatározó politikus általános fogalmát.
2023. jún. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Bocs, 12, nem 11 - általános fogalom definiálása kapcsán.
2023. jún. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
25%

#14. Nem definiálok én neked semmit, ne vizsgáztassál! Egy google keresést viszont minden további nélkül szívesen elvégzek helyetted, erre tessék:


"meghatározó" szinonimái:

alapvető, fundamentális, elementáris

uralkodó, domináns, döntő, kardinális, irányító

számottevő, jókora, tetemes, komoly, jelentős, figyelemre méltó, szignifikáns, hangsúlyos, nagymértékű, kiemelkedő, domináns, nagyfokú, erőteljes, nagy horderejű, bődületes, súlyos

fontos, nélkülözhetetlen, alapvető, lényeges, elemi, lényegbeli, központi, középponti, esszenciális, elengedhetetlen, jelentős, releváns, jelentőségteljes, létfontosságú, kulcsfontosságú, kardinális, sokat számító, hangsúlyos, kulcsponti, sarkalatos, lényegi, súlyponti, mérvadó, pótolhatatlan, fő, jelentékeny

[link]


Ha úgy gondolod, hogy ezek közül Orbánra soha, egy sem tud igaz lenni, az a te dolgod, sokan máshogy gondolják. De hogy ennek nincs köze a többiek általi tisztelethez, és nem is követel meg nemzetközi szinten nagy hatalmat, az hétszentség. Ezért mondom, hogy hagyd abba nyugodtan a tini erőlködést!

2023. jún. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#7: én legalább kifejtettem a véleményem. nem úgy mint te aki csak fikázni tud.
2023. jún. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
58%

Meghatározónak meghatározó, de nem éppen jó értelemben.


Ő szerintem az Európai politikában olyan mint egy szakács, aki beleszar a palacsintába majd teátrálisan megsértődik ha nem eszed meg.


Egy nagy kolonc mindenki nyakán, amitől nem lehet megszabadulni.


Nem képviseli se Magyarország, se Európa érdekeit, sőt ezek legnagyobb elárulója.


A külpolitikát a belpolitika, azon belül is a népszerűséghajhászás eszközeként használja, nem nézve az általa okozott károkat.


Tehetséges politikus, aki teljesen elszabadult.


Szeretném megjegyezni, hogy ez az én véleményem,nem állítom hogy más álláspont nem lehet helyes.


Tudom hogy a politika tud érzelemmel telített lenni, de kérlek hogy csak azért mert nem értetek velem egyet ne pontozzatok le.

2023. jún. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!