Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Wagner visszavonult, de...

Wagner visszavonult, de történt fontos változás ezzel az eseménnyel?

Figyelt kérdés
Nyilvánvaló volt, hogy nem veszik be Moszkvát. Wagner kivonult, nem fog segíteni az ukrán háborúban. Ami ma történt sorsfontosságú a haború kapcsán akkor is ha nem lett puccs. Vagy rosszul gondolom? Ezek után visszamegy a Wagner az ukrán frontra?

2023. jún. 24. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Csak várd ki a végét...
2023. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Gyakori csinálhatnak valamit a Wilhelm Richard Wagner autokorrekttel.
2023. jún. 24. 21:26
 3/14 kretens ***** válasza:
76%
Megnéztem a térképet.A wagner hadsereg északi irányba haladt Moszkva felé.Egyébként érdekes módon mikor megálltak és úgy döntöttek hogy visszafordulnak pont légvonalban nézve egy vonalban vannak Harkovval.Ugye közben meg Kadirov serege elérte Rosztovot amit ellenőrzése alá vont napközben a wagner.Mivel szerintem az álpuccs elmaradt és totálisan megette ezt mindenki most a délen Rosztovnál lévő wagner és jelentős létszámmal jelen lévő csecsen haderő az éj leple alatt amikor a műholdak nem látják pontosan a felszint szépen délről szintén Harkov irányába vonulnak.Biztos hogy csak sci fi amit gondolok erről az egészről?Holnap reggelre északról és délről egy gyors támadással most simán bekerithetik Harkovot.Mindenki azt hitte hogy Putyin kormányát mennek megdönteni de szerintem ez egy olyan átverés volt az amerikai műholdas megfigyelésnek is hogy mindenki azt hitte hogy tényleg puccs zajlik.Az Ukrán haderő donyeckre és délre a krim felé koncentrál tehát tárva nyitva a kapu az északabbra lévő Harkov felé ráadásul ezzel a trükkel most komoly erőt vontak össze az oroszok.
2023. jún. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Én azon csodálkozom, hogy elhiszi Putyin ígéreteit.

Egyelőre nemtudom, Wagner főnöke hogy tudott megbeszélni Lukasenkával...

De egyelőre nincs véége, látszik hogy káosz volt oroszországban.

2023. jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

"akkor is ha nem lett puccs"

Mi ez a puccsmánia amúgy? Még maga Prigozsin is azt mondta hogy hű Putyinhoz, akit szerinte megvezetnek, és elmondta vagy egy tucatszor hogy egyedül a vezérkarral van baja. Történik valamilyen fellépés a rendszer ellen, és rögtön világháborút vízionál mindenki...

Arról meg ennyit hogy még tüntetni sem lehet Oroszországban mert elvisznek és megvernek, bezzeg fegyveres felvonulást lehet tartani bármiféle következmény nélkül :D

2023. jún. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Annyi, hogy hamarosan így is halott ember ( lesz).
2023. jún. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

Horst Fuch: "ám ez még mindig nem minden"

Várd meg a holnap reggelt kérdező, hogy lesz-e olyan hogy Moszkva vagy valóban visszavonultak.

2023. jún. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3%
Putyin lemondott és beengedte az LMBTQ-t oroszföldre. Teljes lipsi győzelemmel zárult az orosz ukrán háború!
2023. jún. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Először én is arra tippeltem, hogy csak pávatánc, elterelés az egész balhé, de ha minden igaz, 7 db ruszki repülőt lelőttek a wágneresek, 12 pilóta meghalt. Egy Ka-52 aligátort, 1-1 Mi-35, Mi-8, 3db Mi-8MTRR, és a legfájóbb, 1 db IL-18 légtérellenörzőt, teljes személyzettel. Közben markolókkal feltúrták az összes utat, hogy megakasszák a wagner konvojt. Prigozsiny szerintem nem lesz hosszú életű.
2023. jún. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
És Prigozsiny nélkül mi lesz a wagnerrel? Kell egyáltalán a Wagner az ukrán frontra? Látni lehet az oroszok nem állnak a helyzet magaslatán, és van egy új ellenségük. Mi lesz ezután?
2023. jún. 24. 22:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!