Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Prigozsin azért vágott bele...

Prigozsin azért vágott bele ebbe a színjátékba mert tudta hogy egy jó Putyin mindent megbocsát?

Figyelt kérdés
2023. jún. 24. 23:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Ez az egész olyan szürreális, mintha a magyar baloldalt akarta volna megszivatni, olyan jó volt látni, hogy egész nap mentek a kommentek, hogy Putyinnak vége, majd a nap végén a pofáraesés jött!
2023. jún. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Pont ahogy a választásnál! Hát erre tartjuk a baloldalt, ahogy egy udvari bolondot
2023. jún. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2%
Remélem azért majd még lesz hasonló!
2023. jún. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nincs mit megbocsájtani. Színjátékról van szó.
2023. jún. 25. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Nem teljesen értem, hogy lehet összefüggésbe hozni a mostani eseményeket a magyar baloldallal:

-egy magánhadsereg ellenséges szándékkal minden akadály nélkül haladt az orosz föld belseje felé több száz km-en keresztül

-abban az országban, ahol bárki kieshet egy ablakon, egy fehér lap feltartásáért már lecsuknak, csinál valaki egy nyilt puccskisérletet és bűntetlenül megússza, úgy, hogy egy baráti ország fogadja be?!

-az országot vezető ember tisztessége is megkérdőjelezhető, ha egy puccskisérletben, vagy zsarolható, vagy pedig annyira gyenge, hogy egy főbenjáró bűnt megtorlás nélkül elenged.

-és a tegnapi események után még rosszabbúl állnak az ukrán fronton


biztos csak én vagyok annyira tanulatlan, hogy nem értem, hogy lehet ezt a magyar baloldalra vetiteni, de, hát csak van, aki érti.

2023. jún. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
#5 ők állandó harcban állnak a magyar baloldallal, már másra gondolni sem tudnak. ha nincs rá okuk, akkor kreálnak.
2023. jún. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%

5

Ha megtanulnál olvasni, a "magyar" baloldal tegnap egész végig azon drukkolt, hogy "Prigozsin" aki orosz nyerjen !

2023. jún. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

7 nem vagyok benne biztos, hogy ugyanúgy és ugyanazon a nyelven tanultunk mi olvasni, mert én ilyet nem láttam és azt sem látom, hogy ebből a helyzetből, mégis, hogy jöhet ki Putyin jól hosszútávon.


Ha a NATO, Amerika, Gyurcsány, vagy Brüsszel úgy döntene, hogy egy szép nap összeszed egy 100000 fős hadsereget a tegnapi nap alapján, zokszó nélkül elmasirozhatna Moszkváig?!

2023. jún. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
16%

8

Sokmindent nem értesz és nem is fogsz!

2023. jún. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
9, nagyon sajnálom, ilyennek is kell lenni, mint én, kérlek nézd el nekem, hogy ebben az oktatási rendszerben, erre futja.
2023. jún. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!