Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyin helyébe te likvidálnád...

Putyin helyébe te likvidálnád Pozsgyint?

Figyelt kérdés

Úgy olvastam, hogy Putyin megöleti Pozsgíint. De a cikk szerint ez csak hipotézis, viszont ez az érdeke. Szerintem viszont nem ez az érdeke. Hiszen nagyon sok katonai sikert ért el Putyin számára és felhívta a figyelmet a magas rangú vezetés szervezési hiányosságaira. Gondolok itt Soujgura a miniszerrre vagy mi a neve. Ráadásul megtért. Visszament a frontra.


Te Mit tennél a helyébe?


2023. jún. 25. 14:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10.

Azért menekült el! Lol

2023. jún. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 DK-s ***** válasza:

Alex Fly-nak:


Bocs hogy beleugatok, de Putyint ismerve ez öngyilkos lépés volt Prigozsin részéről. Az mindenképp, hogy nem fejezte be amit elkezdett.


Putyin nem tűri a fenyegetettséget, csak az a kérdés hogy MIKOR likvidálja.


Egy xaros ellenzéki politikusnak is utána ment a "világ végére" is, hogy kinyúvassza. Szerinted Prigozsin húzására legyinteni fog?

2023. jún. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Alex Fly ***** válasza:

@12: mint mondtam, a xaros ellenzéki politikusnak nincs egy saját hadserege, amely minden tekintetben képes felvenni a versenyt az orosz reguláris hadsereggel -és nem volt képes pár nap alatt tömegeket maga mellé állítani. Prigozsin ellenben rendelkezik ezekkel és elég meggyőzően demonstrálta Putyinnak, hogy nem biztos, hogy a legjobb ötlet lenne vele szórakozni a jelen helyzetben...

Tudod: Putlernek a Wagnerre szövetségesként van szüksége, nem ellenségként.

2023. jún. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 DK-s ***** válasza:

Alex Fly-nak:


Putyint fenyegetni öngyilkosság.


Én biztos vagyok benne hogy csak az a kérdés, hogy MIKOR öleti meg.


Azt pedig már bemutatta, hogy szívbaj nélkül xarrá löveti a Wagnert, ha az érdeke azt diktálja. Én nagyon durva megtorlásra számítok. Putyinnak soha nem volt erőssége a mérlegelés. Példát statuál. Eddig is mindig azt tette.

2023. jún. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!