Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az orosz lakájmédia azt...

Az orosz lakájmédia azt hogyan fogja majd tálalni, hogy a világhőse Putyin egy nap alatt becsicskult egy maréknyi fellázadt zsoldosnak?

Figyelt kérdés

2023. jún. 25. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Nem úgy tudom!


Úgy tudom tegnap jócskán lebőgtetek a sikertelen Putyin puccs miatt és most szűköltök a sarokban!

2023. jún. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Leteszik pár nátista fejit a homokba oszt cső. :)
2023. jún. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Kemény szituban lehetnek.

Mert ov csak és kizárólag azért putyin párti, mert tudja hogy putyin sosem számoltatná el.

Míg ha megbukna és vele együtt polt is...és eu párti utódja lenne, akkor vagyonelkobzás és akár letöltendő börtön is következne neki.

Csak és kizárólag ezért eu ellenes és putyin párti. Önös érdekből, de propagandával erre épített egy kamu ideológiát a szavazóinak.


De így...hogy kiderült a góré gyenge, ennyire gyenge.

Plusz ott van, hogy ugyan senki se mert a felső körből prigozsin mellé állni, de észvesztve menekültek moszkvából, tehát putyin mellé se álltak.

Ez is sokat elmond.

Így meg mehet a levesbe ov nagy terve, hogy kilép az eu ból natoból és behívja a nagy orosz hadsereget, mivel az nem létezik.


1. Tuti nem jönnének

2. Az idérkezésük előtt itt lenne a nato és elfogná ov t.


Tehát szerintem ha van 1 kis esze lassan elkezd szépen visszakanyarodni az eu felé, közben kimenti a lölölönél lévő vagyonát külföldre, véletlen veszít a kövi választáson aztán csendben lelép.

2023. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1 "Nem úgy tudom!"

Ja hogy te is menekülőre fogtad Moszkvából? Hát ahogy a mondás is tartja, akinek vaj van a fején....

2023. jún. 25. 20:52
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Te valami alternatív univerzumban élhetsz. Ebben a lázadók csicskultak be rekord rövid idő alatt.
2023. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Na majd pár hét múlva térjünk rá vissza, hogy Sojgu ott van-e ahol eddig.
2023. jún. 25. 21:04
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
6: elég másodlagos, hogy hívják a védelmi minisztert. Talán jobb is lenne egy új.
2023. jún. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbben:

Mindenki mindent félreértelmez szokás szerint.

2023. jún. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!