Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak én vettem észre hogy...

Csak én vettem észre hogy Kína egy szélsőjobbos ország?

Figyelt kérdés

Kommunistáknak nevezik magukat, de amit képviselnek teljesen szélső jobboldali.


A Kínai Kommunista párt hasonló ideológiával vezetik az országot mint a magyar MiHazánk mozgalom.


Gondolom a MiHazánk párt és a Fidesz pont emiatt kedvelik kínát.



2023. jún. 29. 00:59
 1/8 anonim ***** válasza:
15%

Olyasmi.

Pl ha veszünk 1 mo n élő kínai csajt.

Ha ez a csaj összejön nem kínai magyar pasival, akkor a csaladja először megpróbálja hazaküldeni...

És ha ez nem megy akkor inkább megölik.


Ilyen szinten tilos náluk a fajkeveredés.

2023. jún. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Ott sokáig tiltott volt a többgyerekes család. Ilyet szélsőjobbos ország sose tenne.
2023. jún. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
1, Hol tudsz ilyen csajt venni? Főleg úgy, hogy Magyarországon tiltva van az emberkereskedelem.
2023. jún. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Kinát egy kommunista párt vezeti, ami nem csak nevében kommunista, hanem az egykori kommunizmus "hagyományain" nyugszik.

Én nem szeretnék egy olyan országhoz tartozni, ahol a parlament mondja ki, hogy milyen nyelveket használjhaszt és milyen nyelv használatáért végeznek ki, vagy visznek átnevelő táborokba.

2023. jún. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

A nácik úgy akarják szaporítani az embereket mint a teheneket. Ha túl sok van belőle akkor nem szaporítanak belőle annyit.


A kínai one child policy színtiszta fasiszta praktika.

2023. jún. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Csak te. Komcsi-berögződésű az inkább.
2023. jún. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Annyira vicces hogy ha valami nem tetszik, nem értetek egyet vele, az legyen akkor rögtön szélső jobbos= náci. :)
2023. jún. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Diktatorikus ezközökkel van fenntartva a rendszer , de hogy szélső jobbosnak nevezni az nagy politikai tudatlanságra sugall. Ajánlom először nézz utána mit jelent a politikai jobb illetve baloldali jelző
2023. jún. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!