Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az osztrákok körében nagyobb...

Az osztrákok körében nagyobb mértékű az idegenellenesség, mint a magyaroknál?

Figyelt kérdés

2023. júl. 2. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha az lenne, valszeg nem dolgozna ott fél Magyarország.
2023. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%
A magyarokat még mindig utálják de a mainstream hatására a négereket és az muszlimokat nem vagy csak a felszín alatt merik
2023. júl. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Igen, lenézik a külföldieket, de kihasználják a munkaerejüket. A német, az osztrák, az angol, a francia, mindig is lenézett minden más népet, egymást is. Gazdaságilag persze akit lehetett kihasználtak, ezért voltak gyarmataik. Ott sem igazán vették ember számba az ott lakókat. Szörnyű bűnöket követtek el ellenük, pl a belgák.

Ez a mentalitás megmaradt nekik.

2023. júl. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
Szinte mindenhol nagyobb mértékű az idegenellenesség, mint nálunk.
2023. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Fsms ***** válasza:
69%
Idegen ellenességben világ elsők is lehetünk. Ha vidéken meglátnak egy idegent már hívják a rendőröket.
2023. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
#5 Te se jártál még a Nagykörúton kívül, különben nem hinnél ilyen marhaságokat.
2023. júl. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Csak a szarszínűeket utálják.
2023. júl. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
3as ohh azok a híres osztrák gyarmatok távolba révedő könnyes szemmel figyelem őket...
2023. júl. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8-as, ok, az osztrákoknak valóban nem voltak gyarmataik, csak mi, magyarok😂.

Szaladjál neki, olvasd el az osztrák-magyar monarchia sztoriját.

Engem akarsz megfogni kis gyerek? Több könyvet olvastam, mint ahány szál hajad van😃.

Az germán(német,osztrák) fajták mind militáris népek, ez van beléjük rögzülve, más népek elnyomása, leigázása. Felsőbbrendűnek gondolják magukat. Most is ugyanez a mentalitás jellemző rájuk.

Ugyanígy a britek és a franciák is.

3#

2023. júl. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9es...jézusom...nem szeretnék a szintedre lecsúszni...8as voltam...alfa meg béta vagyok...olvasni se tudok...ezt is diktáltam...(jaja itt mondja haver mit írjak)...
2023. aug. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!