Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit érdemelne ez a kamionsofőr?

Mit érdemelne ez a kamionsofőr?

Figyelt kérdés
[link]

#Németország #bűncselekmény #klímaaktivisták
2023. júl. 17. 18:50
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
59%
Felmentést.
2023. júl. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Én se kedvelem a radikális klímaaktivistákat, de szerintem ez gyilkossági kísérlet. Meg is halhatott volna valamelyik aktivista.
2023. júl. 17. 18:52
 3/32 A kérdező kommentje:

1-es: Nem értek egyet. Akármilyen erőszakos, őrült banda ez a társaság, nem lehet önbíráskodni, aránytalan erőszakot alkalmazni. Az antifa terror se elfogadható. Ez valahol még súlyosabb, mert bele is halhatott volna valaki.

Ki kell hívni a rendőröket, azok beviszik őket a fogdába aztán jön egy jogi eljárás.

Mostanában már arrafele megy a német politika, hogy ezeket a radikális aktivistákat terroristának minősítik és akkor komolyabb büntetéseket is kaphatnak.

2023. júl. 17. 18:55
 4/32 anonim ***** válasza:
61%
Hát szerintem ez egy "idegbajos túlkapás" volt részéről. Nem sérült senki, nem érdemel börtönbüntetést. A munkáltatója jogosan rúghatja ki, hiszen 1. rontotta a cég hírnevét 2. kamionosként ennél türelmesebb ember is lehetne. A videót ismerem, az msn-es cikket nem olvastam sajnos, így nem ismerem az utótörténetét.
2023. júl. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Az idegbajos túlkapás az lett volna, hogy leordítja a fejüket, esetleg megpróbálja odébb ráncigálni őket az útról.

Hirtelen felindulásból ölni is lehet. Pl. a barátnőjét megölő, most szökésben levő, féltékeny "úriember" is a vita hevében ölt, valószínűleg nem előre kitervelten.

Sofőrnek is alkalmatlan az olyan ember, aki ennyire nem tud uralkodni az indulatain. Ezek okozzák sokszor a tömegbaleseteket is, ezek a büntetőfékezők.

Akik itt védik, belegondoltak abba, hogy milyen brutális sérüléseket okozhatott volna? Pl. valakinek a fején áthajt, a hasán, a belei ott lennének az asztfalton, stb. Aki túléli, lehet, hogy végtagokat veszít, stb. Akármilyenek ezek a klímaaktivisták, azért emberi lények. Ezért nem értem azokat a stralsundi politikusokat se, akik gyűjtést szerveztek neki.

Én sok évre bezárnám, de minimum zárt osztályra való.

Ez engem a combinós gyilkosságra emlékeztet, ott is az elmebeteg indulatból cselekedett.

2023. júl. 17. 19:11
 6/32 A kérdező kommentje:

Amúgy ezek a bolond aktivisták saját magukat is elintézték a hülyeségükkel, valamint azzal, hogy kémiából elégtelen tudással rendelkeznek:

[link]

2023. júl. 17. 19:28
 7/32 A kérdező kommentje:
Ennyi potenciális gyilkos kommentel itt? Vagy csak primitív, hőbörgő prolik?
2023. júl. 17. 19:59
 8/32 anonim ***** válasza:
54%

a sofőr örüljön ha nem kap börtönt, büntetést biztos kap.

a klíma aktivisták egy ostoba népség, bár annyit kap értük mint egy normál emberért. menjen szedjen szemetet, ültessen fát, az hogy az utcán vergődik, semmirevaló naplopók. ezek akik bezárják az atomerőművet és megnyitják helyette a szénbányát, agyhalottak. na ott kellett volna veri a nyálukat!

2023. júl. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Tanulságos, hasonló eset:

[link]

2023. júl. 17. 20:07
 10/32 anonim ***** válasza:
49%
Kitüntetést.
2023. júl. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!