Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Történelmi vakvágány a magyar...

Történelmi vakvágány a magyar külpolitika? Egy magyar miniszterelnök ukrán-orosz háborúban, hogy engedheti meg, hogy így fogalmazzon? Usa-ellenes orosz-barát állásfoglalás ez?

Figyelt kérdés

Mintha Oroszországnak és Putyinnak semmi felelőssége nem lenne a háborúban és annak kirobbantásában.

Mintha USA tehetne a háború kirobbantásáról és elhúzásáról.


OV: "az USA öt perc alatt véget vethetne a háborúnak, szerinte, ha az amerikaiak a háború végét akarnák, akkor annak már holnap vége lenne."

[link]


Ne csodálkozzunk, hogy USA és szövetségeseink valahogy nem kedvelik a magyarokat...mert ez a magyarokra vet évtizedekre rossz fényt nem Orbánra.



2023. júl. 21. 15:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Putyinnak videója van arról, hogy 90 körül Orbán együtt nyomja Fodor Gabival meg Szájerrel ménage à trois-ban, más ötletem nincs, hogy miért csinálja ezt az OV
2023. júl. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
Ebben teljesen igaza van.
2023. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Trump ugyanezt mondta.
2023. júl. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
#3 Jó de Trump hazaáruló. Lehet, hogy állampolgárságilag amerikai, de lélekben orosz.
2023. júl. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Ezt Zelenszkij mondta, ahogy a cikk említi is "A kormányfő egyébként egyetért Zelenszkij ukrán elnök azon kijelentésével, hogy az USA öt perc alatt véget vethetne a háborúnak"


Ezt a mondatot Zelenszkij mondta az ABC News-on, és úgy folytatja, hogy ők ezt nem akarják.

2023. júl. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Igen, én fideszes vagyok de ez nekem sem teszik ahogy Viktorék ehhez a témához viszonyulnak, nagyon nem.
2023. júl. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Igen, ez magyarország mélypontja amióta én élek, 35 éve.
2023. júl. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
Usa meg a NATO saját magát járatta le, nem kell ehhez OV.
2023. júl. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nekem úgy tűnik a magyar miniszterelnök a hazáját járatja le leginkább ezekkel. Usa és Nato lejáratása meg nem is volt kérdés ha figyeltél...
2023. júl. 21. 17:12
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Viktornak le kell mondania ezek után.
2023. júl. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!