Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Olaszország kitiltja a transzo...

Olaszország kitiltja a transzokat a szépségversenyekről. Helyes?

Figyelt kérdés

Tehát a magukat nőnek gondoló férfiakat.


[link]



2023. júl. 25. 23:41
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/188 anonim ***** válasza:
77%

#69 "A templomba járás normális."


Szerintem neked a pszichológushoz járást kéne normalizálni. Eléggé elborult elme lehetsz, ha a templomba járást normálisnak gondolod, közben alapelveket hagysz ki a bibliából, mint "a szeresd felebarátaid", és "ne ítéltess".

2023. júl. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/188 anonim ***** válasza:
70%

#71

Arról nem is beszélve, hogy lényegében több mint a fél világra azt mondja, hogy nem normális. Mert amennyire tudom, csak a kereszténység és a Buddhizmus hívja a vallási épületeit templomnak (a ma is élő vallások közül persze).

2023. júl. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/188 anonim ***** válasza:
61%

71-72. Szerintem meg annak kéne pszichológushoz járnia, és az az elborult elme, aki megkérdőjelezi egy pillanatig is, hogy helyes volt e kitiltani a férfiakat egy női szépségversenyről..


Helyes? Igen. Miért? Mert női szépségversenyre nők menjenek.


Azon meg meg se lepődök, hogy a libsi elfogadásotok a vallásos emberekre nem terjed ki, már hozzászoktunk. Mégis egy tisztességes konzervatív keresztény államban éltek, úgyhogy szerintem mi vagyunk egy kicsit többen..

2023. júl. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/188 anonim ***** válasza:
75%
De kiterjed, a liberális keresztényekre, mint pl Joe Biden
2023. júl. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/188 A kérdező kommentje:

"Szerintem neked a pszichológushoz járást kéne normalizálni. Eléggé elborult elme lehetsz, ha a templomba járást normálisnak gondolod, közben alapelveket hagysz ki a bibliából, mint "a szeresd felebarátaid", és "ne ítéltess"."


Szeretni felebarátainkat nem azt jelenti, hogy el kell fogadni a bűnt, meg minden baromságnak teret kell adni. A ne ítélkezz sem egyenlő azzal, hogy mindenre legyintünk.

Imádom ezt, amikor olyanok jönnek a Bibliával, akik még az előző mondatukban pocskondiázzák a komplett vallást, de annyira azért mégis jó nekik, hogy szándékosan félreértelmezett idézetekkel revolverezzenek belőle.

2023. júl. 31. 14:03
 76/188 A kérdező kommentje:
Azért örülök, hogy a szavazáson a normalitás győzött.
2023. júl. 31. 14:05
 77/188 anonim ***** válasza:
12%

,, Imádom ezt, amikor olyanok jönnek a Bibliával, akik még az előző mondatukban pocskondiázzák a komplett vallást, de annyira azért mégis jó nekik, hogy szándékosan félreértelmezett idézetekkel revolverezzenek belőle.,,


Hát igen, a liberalizmus nagyjából ennyit tud.

2023. júl. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/188 anonim ***** válasza:
28%
77, a vessző nem idézőjel, akkor sem, ha kettő.
2023. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/188 anonim ***** válasza:
24%
78. Az álltísáomat nem tudtad megcáfolni, libsikém..
2023. júl. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/188 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a szépségverseny maga, mint műfaj undorító.
2023. aug. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!