Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kevin Spacey is ártatlan....

Kevin Spacey is ártatlan. Vége lesz valamikor a feministák ámokfutásának?

Figyelt kérdés

[link]


6 év telt el úgy, hogy egyetlen szerepet sem kapott, 6 év a fantasztikus teljesítménye nélkül. Ezt mondta:

„Elhamarkodottan ítélkeztek, és még mielőtt az első kérdést feltették vagy megválaszolták volna, elvesztettem a munkámat, elvesztettem a hírnevemet, mindent elvesztettem néhány nap alatt.”


Korábban Deppről is kiderült, hogy teljesen ártatlan, mégis kiátkozta Hollywood.

Most Till Lindemant kóstolgatják amiatt, hogy rajongólányok hátramennek hozzá koncert után saját akaratukból a backstage-be.



2023. júl. 27. 12:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
8%
Nincs új a nap alatt, régen azért kerültél tiltó listára, mert nem a megfelelő embernek meséltél párttitkáros viccet, vagy nem tapsoltál elég hangosan a főtitkárnak a pártkongresszuson. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy indokot bárkinél lehet találni hogy elmeszeljék, a módszer nem, csak az eszközök változtak Periklész óta. Talán annyi most az új, hogy a lejárató monopólium egy része kiszerveződött önjelölt igazságosztó gittegyletekhez akik tökéletes eszközök a piszkos munkához. Akkor ingott meg az egész rendszerben a hitem, amikor kiderült, hogy a Greenpeace Shell elleni locsolós-tankermegállító akcióit az Exxonmobil megbízásából és pénzéből csinálta.
2023. júl. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

11: ez így van, csak itt célzottan a fehér, befolyásos férfiakat meszeli el az agresszív, sunyi feminista horda.


Nézd már meg Till Lindemannt: itt már kitalált vád sem kell, egyszerűen azzal próbálják lejáratni, amit MINDEN rocksztár csinál mióta ez a fogalom létezik - tehát rajongólányokat visznek a backstage-be és drog, pia meg szex. Micsoda meglepő dolgok ezek, ugye? De ez most már cikinek kell számítson.

2023. júl. 28. 12:01
 13/21 anonim ***** válasza:

"Nézd már meg Till Lindemannt: itt már kitalált vád sem kell, egyszerűen azzal próbálják lejáratni, amit MINDEN rocksztár csinál mióta ez a fogalom létezik - tehát rajongólányokat visznek a backstage-be és drog, pia meg szex."


Ja, csak nem mindegy, hogy mindez beleegyezéssel megy-e, vagy nem.


És nincs itt fehér férfiak ellen hadjárat, szimplán történelmi okokból a legtöbb gazdag ember/ hatalommal rendelkező ember fehér férfi.

Sok fekete férfi is bukott már meg ilyen ügyek miatt, főleg amerikában.

2023. júl. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

"Ja, csak nem mindegy, hogy mindez beleegyezéssel megy-e, vagy nem."

Lol. Gondolom Lindemann emberrabló brigádja a rajongólányok minden ellenkezése ellenére megfogja őket és beviszi őket hátra koncert után. Kell ez egy rocksztárnak, hogy megerőszakoljon bárkit, nyilván rohadtul rászorul :D.


"És nincs itt fehér férfiak ellen hadjárat, szimplán történelmi okokból a legtöbb gazdag ember/ hatalommal rendelkező ember fehér férfi."

Számok alapján is ez már egy nettó baromság, de tegyük fel, hogy ez így van. És ebből mi a következtetés? Az, hogy a fehér ember rossz, a fekete meg az ázsiai meg hasonló helyzetben nem törne hatalomra, hanem szépen megnyugodna a maga kis összekuporgatott vagyonkájával és nem zsákmányolna ki senkit? Nyilván a feketék, arabok világában rohadt nagy egyenlőség van, főleg, ami a nőket illeti :D

Sötét vagy, mint az éjszaka...

2023. júl. 28. 16:21
 15/21 anonim ***** válasza:

“Lol. Gondolom Lindemann emberrabló brigádja a rajongólányok minden ellenkezése ellenére megfogja őket és beviszi őket hátra koncert után. “


Még a legdurvább esethez is elég egy ember. Egy ember be tud drogozni valakit, majd meg tudja erőszakolni. Ehhez nem kell brigád.


És én vagyok sötét de te nem tudtál 2 egymást követő mondatot elolvasni és értelmezni :D


Nem azt írtam hogy a fehéreket megrontja a hatalom, ezt csak egy rasszista, mint pl te, gondolhatja. Azt mondtam, hogy több fehér van hatalomban, így nyilván több fehér is él vele vissza, mert arányaiban több fehér, nagyhatalmú ember van.


De mit is erőlködök…

2023. júl. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

"Nem azt írtam hogy a fehéreket megrontja a hatalom, ezt csak egy rasszista, mint pl te, gondolhatja."

Tehát te vagy az, aki bőrszín alapján számarányt vonsz, hogy ki a gazdag meg ki nem az, de én vagyok a rasszista :D


"Azt mondtam, hogy több fehér van hatalomban, így nyilván több fehér is él vele vissza, mert arányaiban több fehér, nagyhatalmú ember van."

És ha pusztán azért él vissza több fehér a hatalommal, mert szerinted ők vannak többen, akkor miért is kell a bőrszínt megnevezni? :D


Édes istenem, minden femináci ennyire ostoba?

2023. júl. 28. 18:59
 17/21 anonim ***** válasza:

“ És ha pusztán azért él vissza több fehér a hatalommal, mert szerinted ők vannak többen, akkor miért is kell a bőrszínt megnevezni? :D

Édes istenem, minden femináci ennyire ostoba?”


Én nem tudom, valódi nácikám, nem én emlegettem a bőrszínt előbb, hanem te :D én csak segítőkészen jöttem, és segítettem felfogni a tényeket egy intellektuálisan fegyvertelen honfitársamnak. Sikertelenül.

2023. júl. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Amúgy gondolkodjunk már kicsit racionálisan, és nézzünk érdekeket: mi célja lehet a "feminista kurzusnak" (amit még mindig nem válaszoltál meg, hogy mi a bánat az) azzal, hogy direkt fehér férfiakat pícéz ki magának?
2023. júl. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

Múltbeli traumákra nem lehet hatni érvekkel...

Ezek a feministák sajnos elveszett alakok. Kiveszett belőlük az egészséges gondolkodás...

Csak ne vedd őket észre, ha elkezdenek melletted hisztizni. Mintha ott sem lennének. Ennyi.

2023. aug. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Deppet is bűnösnek találták, nem lehet mondani, hogy “teljesen ártatlan”, de tény, hogy Heard egy pszichopata.

Amúgy aki azzal jön, hogy ezek a nők a hírnévért mondanak ilyeneket, tudnának fejből mondani 1-2 ilyen nő nevét?

2023. aug. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!