Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van itt olyan, aki az "illiber...

Van itt olyan, aki az "illiberális autokratikus" Orbán-rendszer miatti száműzetésként éli meg a külföldi életét, kivándorlását? Kifejtenéd hogy miért?

Figyelt kérdés

2023. aug. 10. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Nem, én sikerként könyvelem el hogy 2 hónap múlva megyek ki. Nekem a személyes és a családom fejlődése a lényeg. Nem sajnálom hátrahagyni ezt a korrupt, ostoba nemzetet amit kénytelen vagyok a hazámnak nevezni.
2023. aug. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
43%

Én csak pár hónapja léptem le és eléggé ezt érzem...


Miért? Mert ők az egyetlen ok amiért elmentem, pontosabban a kiszámíthatatlan jövő amit okoznak. Lesz*rom, hogy mivel tömi a propaganda az emberek fejét, de az, hogy nyíltan az olcsó munkaerőben látják a jövőt, Kínai gyárakat hoznak ide, telepítik be az olcsó vendégmunkásokat, lassan visszafordíthatatlanul lerontják a viszonyt az euval (aki az elmúlt 10+ évben sz*rrá támogatta az országot) és most ez miatt nincs eu-s pénz, ami konkrétan megtizedeli majd a projekteket azaz az ország fejlődését infrastruktúrálisan, de ha ez nem lenne elég, akkor a nato-val is rombolják a viszonyt, ami a világ legerősebb katonai szövetsége, szóval megérné benne lenni... Az akku gyárak meg hab a tortán, hogy nem csak hogy le se sz*rták az emberek véleményét, de még valami szakmai kutatást se adtak ki, hogy don't worry nem k*rjuk szét az ország vízkészletét...


Szóval ezek után hogy érezzem magam? Menjek egy már fejlett országba ami ugyan úgy fejlődni fog tovább apránként vagy maradjak otthon és reménykedjek abban, hogy kapunk eu-s pénzeket, nem lépünk ki x év múlva az eu-ból, nem k*rjuk el a kapcsolatot a natoval, nem leszünk egy szegény összeszerelő ország és nem k*rjak el a vízgazdálkodásunkat? Most kajak ebben reménykedjek a garantáltan kényelmes élet helyett?


Akkor a propaganda hatása annyira nem érdekel, de azért elég sz*r az, hogy nem lehet vidékre a rokonokhoz menni, mert mint valami retardáltak tolják a Gyurcsány, Brüsszel, Soros stb dumát... Ez azért elviselhető lenne, ha cserébe minden fejlődik, mert akkor néha elmegyek és meghallgatom a f*szságaikat, de hogy ez mellé a jövőt is teljesen szétb*sszák...

2023. aug. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!