Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Olaf Scholz-ot összeverette...

Olaf Scholz-ot összeverette az Illuminati, hogy "tegye a dolgát?

Figyelt kérdés

Olaf Scholz német kancellár futás közben elesett, és zúzódásokat szenvedett az arcán. Ez szinte teljesen kizárt. Az ember nem esik el úgy, hogy zúzódásokat szenved ráadásul az arcán. Egy politikus vigyáz az arcára. Olyankor van ez, amikor valamilyen alvilági emberek összeverik az illetőt. Egy német államfőnél a drogdiler és a maffia nem játszik, marad az illuminati?


Ez vajon igaz lehet? [link]



2023. szept. 3. 11:20
A kérdező szavazást indított:
Illuminati/ háttérhatalom
német maffia
elesett futás közben
18 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy inkább meg mert mukkanni az északi áramlat miatt, és bevertek a
2023. szept. 3. 11:21
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom, de engem lenyűgöz, hogy a világ tele van üresfejű 30-as és járásképtelen 60+-os vezetőkkel. Tényleg nincs középút, hogy valaki olyant válasszunk aki se szellemileg, se fizikailag nem tropa?
2023. szept. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ott van Biden. Ő naponta 5x eltaknyol a sima földön, lépcsőn a kamerák előtt, de még sosem zúzüdott be a képe, pedig öregebb
2023. szept. 3. 11:54
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Most az igazi összeesküvéseket leleplezőket szeretnéd lejáratni ezzel az egy bites kérdéssel?. sikerült, látjuk mit tudsz, mire vagy képes!
2023. szept. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4 Ne trollkodd tele a jobboldali kérdéseket. Figyeld! Még ha éppen ellenkező ideológiával is mosták át az agyad, ne utasíts el mindent élből. Ha ezt elfogadod fejlődhetsz. 👌
2023. szept. 3. 12:49
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

ez annyira "rajzfilmes" xD

zúzódott a pofája, mi történt? elestem :D

lehet a der spiegel cikken csattant az arca

2023. szept. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!