Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Biden poll eredményei eléggé...

Biden poll eredményei eléggé borzasztóak. Érdemes egyáltalán 2024 ben elindulni szerencsétlennek ?

Figyelt kérdés

2023. szept. 17. 03:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
miért jár ilyen f..szságokon a fejed hajnali 3:44-kor?
2023. szept. 17. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Hol látsz te rossz eredményű kutatásokat? Még trumpnak sincs esélye ellene a felmérések szerincs, másik republikánussal meg el is mehet nyaralni a rep párt, mert teljesen esélytelenek.
2023. szept. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
63%

Az esetek nagy többségében az aktuális elnök újra szokott indulni, így volt ez Bush-sal, Obamával, Trumppal és vélhetően Bidennel is ez lesz, hiszen ők már bejáratott figurák.


Amúgy nem örülök neki én sem, egy progresszívebb jelölt izgalmasabb lenne, na meg tényleg mindennapos már ebben a korban az ember.

2023. szept. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%
A világ akkor járna a legjobban, ha se a nárcisztikus Trump se a demens Biden nem idulna. Már az előző kampányban azzal támogatta Kamala Harris (=jelenlegi alelnök) Bident, hogy nem baj, hogy öreg, ha majd eljön az ideje, ő átveszi tőle a stafétabotot. Hát eljött az ideje, szerintem.
2023. szept. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Kroms ***** válasza:
23%
Nem kevésbé érdemes, mint legutóbb. Megkérdezésre kb. nincs olyan, aki azt mondta volna, hogy rá szavazott, a gyűlésein voltak kb. tucatnyian, míg Trump-én mindig százezrek, mégis ő lett "minden idők legnépszerűbb elnöke", és persze ez volt "minden idők legtisztább választása" is. Vagyis tökmindegy, ki milyen népszerű, ha a bábmesterek azt akarják, hogy valakiből elnök legyen, akkor az lesz.
2023. szept. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
15%

3


Amikor Biden "megnyerte" a választásokat, akkor rengetegen írták, hogy milyen kiváló elnöke lesz az országnak :D Igaz, hogy úton-útféle égette a nemzetet de nah...

2023. szept. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
47%

"Vagyis tökmindegy, ki milyen népszerű, ha a bábmesterek azt akarják, hogy valakiből elnök legyen, akkor az lesz."


Na és kik azok a bábmesterek?

Ja és hol vannak a bizonyítékok az elcsalt választásra?

2023. szept. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%
A világ vicce lesz ha ismét Biden-Trump összecsapás jön. Nem értem az amerikaiakat, hogy nem találnak alkalmasabb jelölteket ennél a két ostoba matuzsálemtől.
2023. szept. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%
Biden klasszikus establishment demokrata, egyszerűbb vele a nem fasiszta, de azért adott esetben republikánus irányba hajló tömegekből horgászni szavazatokat, mint egy mondjuk Sandershez hasonló, valóban változtatni akaró jelölttel.
2023. szept. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
61%
Biden azt se tudja hol van, olyan demens. Eleve nem is értem, miért nem váltják le rendkívüli alkalmatlanság miatt...
2023. szept. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!