Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Konzervatívként kinek kell...

Konzervatívként kinek kell szurkolni az azeri - örmény háborúban?

Figyelt kérdés
Leegyszerűsítem a kérdést: Putyin kivel van?
2023. szept. 19. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Konzervatívként természetesen a muzulmánoknak kell szurkolni, tehát az azeriaknak.
2023. szept. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
1: ja, fideszes konzervatívként mindenképpen. Mert ők olyan békepártiak. A nagy azeri illiberális haverok is azok. :)
2023. szept. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
kérdezi a liberós konzervként kiadva magát:D
2023. szept. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Putin senkivel sincs, az örményeknŵl vannak orosz békefenntartók, de azok nem avatkoznak bele a hegyi-kabarahi területen folyó háborúskodásba.
2023. szept. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#3

Javaslom a kérdés újbóli elolvasását, ugyanis nem szerepel benne, hogy én mi vagyok és mi nem vagyok.

2023. szept. 20. 09:20
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

aha.

egy konzervatív nem szurkol hanem tudja mi a helyzet, rátok liberósokra jellemző hogy meg kell mondani mi az aktuális divat, legyen szó blm-ről, szivárvány zászlóról, ukrajnáról, stb stb stb :D :D :D

2023. szept. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6

Az nem lehet, hogy a világ nem fekete-fehér? Lehet anarchista vagyok például vagy más egyéb. Ez az egysíkú gondolkodás, mások bekategorizálása értem hogy érthetővé, egyszerűvé teszi a helyzet átlátását, de a valóságtól nagyon messze van.

2023. szept. 20. 11:27
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

nem, ne próbálj már magyarázkodni, mert ez egy troll kérdés. most meg átlépsz ilyen komoly hangnemű magyarázkodásba.


mellesleg ennyire nincs önálló gondolkodásod? meg kell kérdezned hogy kinek kell szurkolni? szóval ha azt mondják ugorj a kútba akkor te beleugrasz? 🤡

nem egy okos ember vagy te.


nektek liberósoknak szokás "szurkolni" egy háborúban, aki konzervnek gondolja magát az magabiztos (vagy magabiztos hülye) módon tudja hogy kinek ad igazat, nektek libsiknek mondják meg a tvben hogy kinek kell "szurkolni"🤡

2023. szept. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8

Az úgy írják liP(!)si!

Nagyon jól szórakozok! Köszönöm szépen, de tényleg!

😂😂

2023. szept. 20. 12:09
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

én legalább szórakoztató vagyok, nem úgy mint te és a kérdésed ami inkább siralmas 🤡

bár tudjuk hogy ha fáj az igazság akkor magyarázkodás és terelés van, igaz troll🤡?

2023. szept. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!