Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Svédország tényleg olyan...

Svédország tényleg olyan rossz ország teljesen tönkreteszi a liberális politikai vezetés, milyen Svédországban élni? Miért nem szereti a kormány ennyire Svédországot?

Figyelt kérdés
Kormány teljesen utálja Svédországot úgy látom még a NATO csatlakozás sem akarja, tényleg olyan rossz ott élni, milyen Svédországban élni?
2023. okt. 1. 09:57
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
93%
Hát nem tudom... nagybátyám autóvezető oktató. Azt mondja, hogy ma már elég sokan úgy jönnek jogosítványt szerezni, hogy a szülők megvették előre az autót neki. 20 éve még 30 év alatt szinte senkinek nem volt autója, manapság a 18-20 évesek jórésze is saját kocsival jár, a családi házak előtt 2-3 autó parkol.
2023. okt. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
30%

41


Ezt én is észrevettem. A mi cégünknél dolgoznak diákok is, és sokan közülük autóval jönnek dolgozni. Persze hörögnek érte az állandó dolgozók, mert emiatt kevesebb a parkolóhely. A legtöbb diák meg mindig azt mondja, hogy miért ne jöjjön autóval, amikor a szüleinek is van saját?

2023. okt. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
61%

#18: "Svédországban max a többi skandináv országhoz képest rossz élni. Ha ilyen szinten nézzük, akkor persze a legrosszabb példa az Svédország ott, míg a legjobb példa Norvégia, nem véletlen, hogy Norvégiában a bevándorlók nem kis része amúgy svéd."


Norvégiában körülbelül 1,2 millió első és másodgenerációs bevándorló él ebből csupán 40 ezer a svéd. Ez elég kevés.

2023. okt. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!