Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok a szlovák választá...

Mit szóltok a szlovák választási eredményekhez?

Figyelt kérdés
Milyen kormánykoalíció várható szerintetek?

2023. okt. 1. 12:03
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Ezek már nem ideologizálnak, nincsenek értékeik és eszméik, bűnöző a bűnözővel haverkodik.
2023. okt. 1. 14:39
 12/23 anonim ***** válasza:
96%
mondjuk ez igaz, akik lopnak azok megtalaljak a közös hangot
2023. okt. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
90%
nyert a magyargyűlülő fico g...i
2023. okt. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

#13

Elvileg még nem biztos, hogy ő lesz a miniszterelnök, ez attól függ, hogy a Hlas, OĽaNO, KDH, SaS és SNS kivel állnak össze. Az SNS az tuti nem áll őssze a PS-sel, úgyhogy ők Fico csicskái lesznek inkább. Az OĽaNO, KDH és SaS nem fognak Ficóval összeállni (szerintem), mert európa-pártiak. A Hlas-on van most a legnagyobb felelősség, mert ők lettek a 3. legnagyobb párt, és nem tudni, hogy ők kivel állnának össze inkább. Remélem a PS-hez húznak inkább. Egy PS-Hlas-KDH kormány a legvalószínűbb szerintem, Michal Šimečka vezetésével.

2023. okt. 1. 17:14
 15/23 Odüsszeusz92 ***** válasza:
87%
SMER-SNS-HLAS-KDH koalíció a valószínű, tehát egy magyarellenes, szélsőjobbos párt részvétele tuti (SNS).
2023. okt. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos a Hlas inkább Fico seggét nyalja, nem lesz ebből progresszív Szlovákia...
2023. okt. 2. 22:14
 17/23 anonim ***** válasza:
SMER-HLAS-SNS koalíció. Merem remélni, hogy a KDH nem társul közéjük. Különben a kérdező jól fogalmazott a 14 es hozzászólásában.
2023. okt. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
A KDH nekem is szimpatikus, szeretem ezt a liberális konzervatív, nyugatias, de hazafias irányt. A Smert korruptnak tartom, az OĽaNO lejáratta magát, az SNS túl szélsőséges, a SaS túl kapitalista nekem, a Hlas és a PS viszont szintén szimpatikusak. Ezért nagyon-nagyon örülnék egy PS-Hlas-KDH kormánynak, nyugatias jóléti államot teremthetnének, csak az a baj, hogy a PS már túl liberális Pellegrini szerint.
2023. okt. 2. 23:38
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a KDH szimpatikusnak mondható. SMER-korrupt. Az SNS szélsőséges, fanatikus. Oľano-lehet fura, amit írok de kell oda Matovič. Ha másért nem, hát azért, mert felkeveri az állóvizet. Matovičot nem tartom sz@r embernek, csak az érzelmeit tudná helyén kezelni. Pellegrini- sunyi.
2023. okt. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Na már olyat is olvastam, hogy a PS hajlandó lenne Pellegrinit kormányfővé választani, ha kormányt alakítanak együtt. Ez érdekes lenne.
2023. okt. 3. 00:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!