Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek is hasonlít Biden...

Szerintetek is hasonlít Biden Bogarmesterre a 2000-es évekbeli Pindúr Pandúrok rajzfilm sorozatból ?

Figyelt kérdés
Ahogy nézem Biden megnyilvánulásait folyton a gyerekkoromban látott rajzfilm ugrik be?

2023. okt. 2. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

a Kínai elnök mega micimackó ra hasonlít


Na most akkor mi van?

Hogy fogjuk ezt feldolgozni?:D

2023. okt. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
bírom amikor valaki feltesz egy kérdést és egyből azt látja benne hogy egy nyugati politikust bírál, és ő válaszul egyből egy keleti vezetőt kezd el fikázni, ugye narancs? :D
2023. okt. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Orbán a Fűrész Oszkárra, Gyurcsány a Mekk Mesterre, Horn Gyula Harris századosra, Németh Szilárd a Csőrmesterre, KariGeri meg az Okoska Törpre hasonlít. Ennyi.
2023. okt. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Biden nem külsőre hasonlít a Bogármesterre, hanem viselkedésre mert mindkettő demens 80 körüli öreg politikus.


A kínai elnök meg valóban Micimackó kinézetű, Gyurcsány is emlékeztet Mekk Mesterrel. Okoska Törp meg engem inkább Szijjártóra vagy Gulyás Gerire emlékeztet. Csakhogy akkor már fikázzuk egyformán a bal és jobboldali fenegyerekeket is...

2023. okt. 2. 22:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Melyik Biden? A gyakrabban pislogó vagy a 40 másodpercenként pislogó?

[link]

2023. okt. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5: Már láttam, de szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban egyelőre. Ha színész vagy robot alakítja őt akkor miért ilyen demens? Nem lenne logikusabb, ha normális viselkedésűre csinálnák? Elakad egy mondat közepén és belekezd egy teljesen másik sztoriba, kislányokat b#zerálgat, esik-kel mindenfelé, eltéved a Fehér Ház udvarában, összetéveszti az országokat és még sorolhatnám. Kevesen ártottak annyit az USA tekintélyének mint ő és kétlem, hogy az irányítói direktben ezt akarnák. Mondjuk, ha robot akkor a demenciás részek azok lehetnek a bugok vagy rendszerfagyások, talán ez átgondolandó lehet...

Egyébként, ha van ikertestvére miért nem hallottunk róla sosem? Hol volt 80 évig?

2023. okt. 3. 03:08
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Van benne párhuzam. Imádtam a rajzfilmet egyébként. Az egyik epizódban az agy elszívó pióca csak a bogármesterre nem volt veszélyes. Akkor mutatott némi értelmet amikor borzasztóni kisajátitotta a kalapját.
2023. okt. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jogosak a kérdéseid, 6-os. Ha robot, akkor lehet rendszerhiba, ha színész, akkor az őt alakító színész viselkedése, mert egy demens vénember játssza a szerepét. Egyébként már Obamánál is alkalmaztak hipnózist, távolról irányították a beszédeit.

https://www.youtube.com/watch?v=1r5s9VkzoB0

Valamikor 10-15 évvel ezelőtt le is töltöttem egy sokoldalas pdf-et erről, talán pont az volt a címe, mint a videónak.

Asszem, meg is találtam:

[link]

Na de egy kissé eltértünk a témától. :)

2023. okt. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#7: Túl magas értelmi színvonalat akkor sem mutatott. Simán csak bepöccent mert Borzas Tóni elvette a kalapját. De egyébként meg Bogárfalva lakosai is bamba, buta emberek általánosságban véve, a lányok nélkül még az agynélküli Amőba Banda is simán leigázná őket.
2023. okt. 18. 17:15
 10/10 A kérdező kommentje:
#8: Szerintem simán csak egy demens öregember Biden, akinek unokáznia meg pecáznia kellene, nem egy szuperhatalom élén égetni magát. Inkább áldozatnak tartom őt akit a stábja irányít és vele vitetik el a balhékat. Mindezek ellenére valószínűleg jövőre is őt indítják mivel egy ideális báb.
2023. okt. 18. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!