Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Bajor választások 8-adikán...

Bajor választások 8-adikán Vasárnap: - Mennyire reális egy CDU győzelem ? - Hogy fog az AfD teljesíteni ?

Figyelt kérdés

2023. okt. 3. 06:53
 1/8 A kérdező kommentje:
CSU nem CDU
2023. okt. 3. 06:57
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Bajorországban nincs CDU, hanem CSU. Ennyire vannak képben a jobberek a politikával kapcsolatban... Mint ahogy a szlovák választás után is bekamuzták, hogy "jobboldali fordulat" történt, miközben a baloldaliak nyerték a választást.
2023. okt. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elirtam Jozsikam, megbocsatod ?

Es en vagyok "jobber" semmilyen szinten

2023. okt. 3. 07:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A CSU simán nyerni fog, az AfD-t 14% körül mérik. Egy Bajorországban szokásos eredmény várható, Németországban ott van a jobboldal fellegvára.
2023. okt. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Azok után, hogy magyar politika eljutott oda, hogy a külügyminiszterünk örül Robert Fico győzelmének -az ész megáll-, simán el tudom képzelni, hogy egy 3%-os növekedést, hatalmas jobboldali győzelemnek fognak eladni, de közben meg az AfD ugyanúgy nem fog Orbánnal egy frakcióba kerülni a putyini politikája miatt, mert nekik is büdös doktorminiszterelnökurunk.
2023. okt. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Sajnos sima CSU győzelem lesz, Söder fogja nyerni. Az AfD ha kis szerencséje van, befuthat másodiknak, de ott kicsi lesz a különbség, Freie Wähler, rohadt debil Grüne is esélyes másodiknak. Én az AfD-re szavaztam, bizom benne, hogy befutnak végre.
2023. okt. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kis előre jelzés:


[link]

2023. okt. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Yup.. a sok nagyokos tenyleg jol eltalalta :)
2023. okt. 9. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!