Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért vetítenek ilyen meséket...

Miért vetítenek ilyen meséket a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
A Hupikék törpikék tisztára rajzfilm köntösbe bújtatott kommunista ideológia. Mindenki egyenlő, van a főmacher az öreg törp, akire mindenki felnéz, az összes törp, ő mondja meg, hogy mikor mi legyen, merre hány méter, tervgazdaság van, mindenkinek ahhoz kell igazodnia, amit az öreg mond. És van a kopasz csóka Hókuszpók, aki fel akarja borítani ezt az idillt, de soha nem jön össze neki, csak ideig óráig. A gyerekeket ezzel akarják a kommunista ideológiára átnevelni? Aztán ott az Oroszlánkirály, ahol pedig náci elemek fedezhetőek fel. Pl. a hiénák gonoszak. De hogy miért? Csak. És az eltérő színű oroszlán a főgen*ó. Ezt miért akarják gyerekeknek beadagolni? Ráadásul most meg is filmesítették igazi oroszlánokkal (legalábbis igazinak néznek ki) Ha nem figyelnék oda, akkor ilyen meséket nézne a gyerekem, aztán ki tudja milyen ember lenne belőle.

2023. okt. 6. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. A belgák, meg az amerikaiak már csak ilyenek.
2023. okt. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Ásit, továbblép.
2023. okt. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Shai-Hulud ***** válasza:
46%

Már én is gondolkoztam ranta, hogy a gyalogkakukk vajon kommunista ügynök lehet-e, vagy esetleg a prérifarkas a náci...

Vagy hogy a Foxi Maxi Kalandjai című rajzfilm sorozat vajon a kínai párt propagandája lehet-e?

Esetleg a Cápali és a Cápeti valami elfajzott diverzánsok, vagy éppen a kiskorú Nemo, a bohóchal lehet tagja egy nemzetközi átnevelő szervezetnek...

Nem is tudom, miért kell ilyenekkel mérgezni az ifjúságot. Lám, már a kérdezőnél is hatott a méreg, és még ki tudja ki mindenkinél......

2023. okt. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 LeviAckerman11 ***** válasza:
Na ne... De tényleg csak olvasgatni akartam a gyk-n :(
2023. okt. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!