Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy oldják fel egyesek azt...

Jeffrey Spender kérdése:

Hogy oldják fel egyesek azt az önellentmondást, hogy nem kérnek Európába arab / muzulmán bevándorlókat, mégis Izrael témában szélsőséges arab / muzulmán pártiak lesznek ?

Figyelt kérdés
2023. okt. 9. 14:30
1 2 3
 11/22 Pintér László ***** válasza:
37%
Mi köze van annak egymáshoz, hogy valakik Európába nem akarnak muzulmánokat, de a Közel keleten meg Nekik szurkolnak? Én sem akarok jegesmedvét az udvaromba, de a természetes környezetében mondjuk nem bánom, ha sikerrel elejt egy fókát. Attól mert valaki úgy gondolja, hogy nagy tömegű iszlám nem való Európába, attól még lehet iszlám párti a Közel keleten. Te szeretnél az udvarodban egy lövöldöző ukrán katonát? Nem hiszem, de Ukrajnában folyó harcokban attól meg lehetsz ukrán párti, szurkolhatsz Neki, hogy szorítsa ki a területéről az oroszokat, de azért nem szeretnéd a saját házadban tudni. Szerintem ebben nincs önellenmondás.
2023. okt. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
És ki vagy mi határozza meg, hogy mi az a terület, ami a zsidóknak / oroszoknak, ill. araboknak / ukránoknak jár ?
2023. okt. 9. 15:38
 13/22 Pintér László ***** válasza:
34%
Akik lepontoztak, esetleg megmutatnák hogy hol hibás a kérdésre adott válaszom, és hogy miért nem hasznos az? Szerintem baromi logikus.
2023. okt. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Pintér László ***** válasza:
0%

"És ki vagy mi határozza meg, hogy mi az a terület, ami a zsidóknak / oroszoknak, ill. araboknak / ukránoknak jár ?"


Gondolom vezető politikusok, magasrangú tábornokok, környező országok, nép.

2023. okt. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

#7


Amit olvastam, az alapján az Iszlám az az Ószövetség másolása és ismétlése, mínusz sztorik közepe, tehát az alapállapot és a büntetések vannak kihangsúlyozva + Allah kőkemény fenyítései ha nem csinálod az xy elvárást pl. hajnali ima égtáj felé stb és a felén túl már minden 2. oldal fegyelmezés aztán meg túlvilági ígérgetés...


Minden második oldal a hitetlenek, és a hitehagyottak gyalázásáról, és a gyűlölködésról szól. pedig Isten konkrét szava, elvileg.


Repetitív mert a legtöbbje versesen éneklésre van írva és mantrázásra kényszeríti az olvasót.


Ha máshol alapítottak volna országot a zsidók, akkor is kard vagy Kalasnyikov-élre hánynák egymást az muzulmánok. Akkor is menne a pártoskodás ?

2023. okt. 9. 16:21
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
A jobboldaliak nem gondolkodnak, csak gyűlölködnek
2023. okt. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem ez olyan, hogy senkinek sincs gondja az arabokkal, afrikaiakkal, amíg nem akarnak Európába jönni.
2023. okt. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Pintér László ***** válasza:
0%

""És ki vagy mi határozza meg, hogy mi az a terület, ami a zsidóknak / oroszoknak, ill. araboknak / ukránoknak jár ?"



Gondolom vezető politikusok, magasrangú tábornokok, környező országok, nép."


Ez csak negatív pontozást kapott. Akik ennyire okosak, javítsanak már ki kérem!

Ki-kik/mi-mik határozzák meg egy ország határát, ha nem az általam felsoroltak?

Pékek? Közlekedésügyi hatóság tagjai? Való Világ celeb lakói?

Trianon esetében kik határozták meg? Nem politikusok, tábornokok? Sopron esetében nem a Nép volt az, ami annyira erősen ragaszkodott Magyarországhoz, hogy visszacsatolták? Vagy rossz a tudásom és a gyíkemberek álltak az mögött is?

Én sem tudok mindent, egy ostoba; gyökér drogos; fizikaimunkás f@sz vagyok, de ha már így kapom a lepontozást, legalább legyek már kijavítva, ha hülyeséget írok! Abból, hogy szimpátia alapján pontozunk egy választ, annak semmi értelme sincs.

Azt sem értem, hogy a korábbi példáim miért kaptak negatív pontozást.

Attól mert valaki fideszes és nem szeretne arab Embereket Magyarország határán belül látni, az miért zárja ki, hogy a Közel-keleten, a hazájában maradt arabnak meg szurkol?

Egy vulkán is tök szép amikor kitör, de attól még nem szeretném azt, hogy Magyarország területén aktív vulkánok legyenek. Ebben mi az önellenmondás? Nos Jeffrey? Te tetted fel a kérdést, és amennyire ismerlek, Neked tovább nyúlik az Agyad az egy bites gondolkozásnál meg a tetszik/nem tetszik pontozásos rendszernél.

Szerinted miért nem voltak hasznosak a válaszaim?

2023. okt. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

# Pintér László



A vulkános hasonlat szerintem nem jó. A vulkánok hasznosak, egyrészt a vulkáni talaj az ásványi és tápanyagokban gazdag, jó termőtalajt biztos. A másik, a vulkanizmus annak a jele, hogy él a bolygónk, kőzetlemezek mozgása, vándorlása nélkül nem lehetne élet a bolygónkon.


Addig az iszlámról és az arabokról mi mondható el ?


A zsidókkal együtt lehet élni, és együtt is tudunk. Nem is értem a zsidó - nem zsidó megkülönböztetést, és miért is divat antiszemitának lenni. Ellenben a muszlimokkal nem ... mert a folyamatos hódítás kódolva van a vallásukban és a történelmükben. És mekkora részük analfabéta, ill. együgyű ?


És amilyen hitéleti elveket vallanak ...



Az államiság kérdésére Izrael kapcsán is időtlen idők óta megy a vita / vagy inkább már öncélú hiszti, hogy kétállami / közösen irányított / egyállami megoldás legyen.


Az elmúlt 80 év azt bizonyította, hogy a kétállami / közösen irányított állam megoldás a valóságot teljesen nélkülöző, és mégis ragaszkodnak hozzá sokak, irracionálisan.


Az alap felállás az volt, hogy a volt brit mandátum területen kitalálták az ENSZ-ben egy zsidó állam, és egy arab állam létrehozását. Erre a zsidók azt mondták oké, az arabok azt mondták nem, és háborút indítottak, majd vereséget szenvedtek.


Ezt többször is eljátszották, mindig visszautasítottak bármi megegyezést, felosztást, mert ők mindent akartak és nem ismerik el Izraelt. Aztán a sorozatos vereségek miatt Palesztina egyre zsugorodott.



És itt is megkérdezem, Miért kell az araboknak annyira Izrael / Palesztína területe, miért nem tudnak Egyiptomban / Szaúdban / Jordániában / Szíriában / Libanonban asszimilálódni ?

2023. okt. 12. 12:49
 20/22 A kérdező kommentje:

" Szerinted miért nem voltak hasznosak a válaszaim? "


Azt gondoltam, hogy az orosz - ukrán háború szélsőséges, irracionális érzelmeket generált, de nem, kis hazánkban mind az antiszemitizmusnak, mind az iszlamofóbiának van divatja, és ezt élik ki így itt.


Mekkora lenne az oldal látogatottsága, ha a pontozást kivennék ?

2023. okt. 12. 12:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!