Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van olyan weboldal, ahol...

Van olyan weboldal, ahol cenzúrázatlan tartalmak vannak a Hamász izraeli incidenseiről?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert az eddigi videók - amiket láttam - nem nagyon támasztják alá azt a szerintem túlzott izraeli reakciót ami indokolható lenne több ezer palesztin civilen való elégtétel vétellel.

2023. okt. 11. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
telegram
2023. okt. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Telegramon találsz pár csatornát ami tudósít mindkét oldalról. Lefejezett izraeli katonáktól kezdve,elrabolt és megerőszakolt nőkön át elégetett gyerekekig.


Két nap alatt valaki összehozna Magyarországon egy olyan terrorakciót ahol meghalnak majd 2000-ren és elrabolnak több száz embert, ahol a technofesztiválra mennek fiatalokat ölni, ahol 5-6000 rakétát lőnek ki lakott területre... te mit tartanál arányos válasznak? Simogassuk meg a buksijukat?

Ha a románok eljátszanának egy ilyet és nekünk lenne atomunk akkor ha rajtam múlna másnap Bukarest már nem lenne rajta a térképen.

2023. okt. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
2, az erőszak csak erőszakot szül. Békére kéne törekedniük a zsidóknak, de persze nem teszik, ahogy eddig sem. Ehelyett bosszút akarnak, meg sok nagyon okos cionista goj is, ki is irtanák a palesztinokat. Önvizsgálatot kéne tartaniuk, de ez távol áll a zsidóktól.
2023. okt. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Azt nem értem, innen Közép-Európából kinek mi köze van hozzá.

Lehet itt játszani a nagy erkölcscsőszt, de itt senkinek f*ngja sincs arról, milyen lehet ott élni, bármelyik oldalon.

Hogy mi jogos meg mi nem, már régen nem számít, ahogy egy háborúban sem.

Véleménye persze mindenkinek lehet, de kicsit komikus innen Európából megmondani a tutit.

2023. okt. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Telegramon vannak videók.
2023. okt. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Telegram + Twitter


Twitteren elég ha csak beírsz pl ennyit: israel graphic, és tele lesz vele minden.

2023. okt. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Twitteren alig van cenzúra. Ott vannak a levágott fejű csecsemők is. Én meg nem nézem az biztos. Annyi vigasztaljon mindenkit, hogy ők már soha nem halnak meg.


Az igazságszolgáltatás megcsúfolása lenne ha Izrael csakúgy hagyná futni a Földnek ezt a gyilkos söpredékét.


Persze megint az lesz, hogy a Hamasz eltörlése után Izraelnek megszállva kell tartania Gázát, hogy az űrt betöltse, és akkor megint ők lesznek az elnyomók. Ha meg kivonulnak akkor még szélsőségesebbek veszik át a helyüket.

2023. okt. 12. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!