Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Sok ember miért nem sajnálja...

Sok ember miért nem sajnálja a lebombázott palesztinokat Gázában?

Figyelt kérdés
Nem kollektív bűnösség azt mondani 2,3 millió emberre, hogy maguknak keresték a bajt, párezer militáns tagjuk miatt?

2023. okt. 12. 16:32
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
94%
Én sajnálom őket, de egyrészt kaptak lehetőséget a változtatásra, másrészt az, hogy Gáza egy koszlott szarfészek, nagyrészt rajtuk múlt.
2023. okt. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:

13:


Azért az, hogy ilyen kis területen volt kénytelen összezsúfolódni 2,3 millió ember, az nem csak rajtuk múlt, azt tudod ugye?

2023. okt. 12. 17:37
 13/46 anonim ***** válasza:
75%
El lesznek törölve a föld felszínéről.
2023. okt. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:

15:


Én értem, hogy fel vagy háborodva, de most párezer ember haláláért cserébe adekvátnak éreznéd 2 millió emberi lény elpusztítását?


Ilyen alapon a pár hete büntetőeljárás nélkul lebombázott palasztinok családtagjai is jogosnak érezhették párezer zsido halálát, nem gondolod ?

2023. okt. 12. 18:51
 15/46 anonim ***** válasza:
96%
A muszklisok állatok.
2023. okt. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
86%

#14


Mondjuk nem kéne nyakra-főre szaporodniuk, aztán mindjárt nem lennének ennyien.

2023. okt. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
Tort ül itt az empátiahiány és a faji alapú gyűlölet 😞Mindezt természetesen a másik nép védelme címén..
2023. okt. 12. 19:44
 18/46 anonim ***** válasza:
96%
Én azokat sajnálom,akiket a Hamasz gyilkolt le. Csecsemők fejét vágták le és társai,egy lányt végigvonszoltak az utcán,egy ÁRTATLAN nőt,ki tudja mit csináltak vele,akit az anyja keres. Na,őket sajnálom,akik ártatlanul turistaként bementek fesztiválozni és ez lett a vége. Aki ilyeneket csinál,az nem ember,söpredék amúgy is az egész nép. Faji alapú gyűlölet? Meg előítélet,ha meglátsz egy ilyen embert? Na de miért...mert egyből benned van,hogy vajon terrorista-e,felrobbant-e hirtelen. Mert ezt csinálják,állatok. Inkább elkerülöm ennek esélyét is. Egyébként egyenként a terrorista tagjait fellógatni és megkínozni úgy ahogy ők tették ártatlan emberekkel.
2023. okt. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%
A másik meg amit írtak,talán dolgozniuk kellene. Talán nem fegyverre költeni a lóvét meg a terrorizmusra. Kifogás az van persze mindenre.
2023. okt. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, én azokat is sajnálom akiket a hamasz fegyveresei megöltek. Szabad? Te nem sajnálod öket?
2023. okt. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!