Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most akkor igaz, hogy a Hamas...

Most akkor igaz, hogy a Hamas fegyveresei zsidó csecsemőket fejeztek le, vagy sem?

Figyelt kérdés

Az Origo szerint igaz:


[link]


A CNN szerint ez nem megerősített:


[link]



2023. okt. 12. 20:51
A kérdező szavazást indított:
Szerintem igaz
Szerintem nem igaz
Még nem tudom mit higgyek, várom a bizonyítékokat
28 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
Amilyen képeket láttam eddig az internet sötét bugyraiban... kinézem belőlük.
2023. okt. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%
A Hamasz azt is cáfolta, hogy nőket bántottak. Millió kép és videó van, hogy bántják őket és, hogy elhurcolják őket túsznak. Az izraeli orvosok pedig azt mondják, hogy olyan szörnyűségeket láttak a helyszíneken, amit karrierjük alatt még soha. Nem hiszem, hogy az egy lőtt seb lehetett csak.
2023. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

2:


De a CNN cikk nem a palesztin hanem izraeli kormányzati tisztviselőkre hivatkozik

2023. okt. 12. 21:23
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
A Hamasz 'tisztviselő'-re is hivatkozik a cikk "Hamas on Wednesday denied the allegations..."
2023. okt. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
El tudom képzelni. Barbár dolog, de mindenhol vannak pszichopaták. A zsidók is csecsemőket ölnek, legfeljebb máshogy. Nem lényeges, mi volt a módszer. A zsidók is ugyanúgy megölnének palesztin csecsemőket, ha kitörnének a táborukból, amit palesztinok őriztek.
2023. okt. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
Én is el tudom képzelni.De "uncsi" már köztük ez az állandó konfliktus.Erre mondják, hogy az egyik 19, a másik egy híjján 20.
2023. okt. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

A módszer azért fontos. 30 kilóméterről bombázni sem jó civileket csak mert Hamaszos van ott. Sajnos általában így halnak meg a civilek. Amerika azt mondja, ahol fűrészelnek, ott hullik a forgács. Járulékos veszteség. Nem szép, de ez a realitás a háborúkban. Na de az amit a hamasz tesz, az csak civilek ellen irányult, nem háború. Élve elégetsétől kezdve a kínzásig, az hidegvérű gyilkosság. Nem járulékos veszteség. Nem a háború közben haltak meg, hanem csak a civilekre utaztak, ez a terrorizmus.


Ráadásul sikerült 30 különböző ország embereit megölni, elrabolni, megkínozni... Van kb 20-25 amerikai, 20 francia, sok német, de van argentín, és sok ázsiai vendégmunkás, akik a kibucokban dolgoztak.

Na most, amikor látják a németek vagy franciák, hogy az állampolgáraik pucéron jeep hátulján vannak, szétorigamizott végtagokkal, lyukas fejjel és a palesztin nép üti vágja köpi őket, akkor az nem fog segíteni a nemzetközi megítélésükön.

2023. okt. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

4:


Igen, de hírértéke ebben a kérdésben értelemszerűen nem annak, hanem az izraeli tisztviselő szavainak van:


“Israeli official says government cannot confirm babies were beheaded in Hamas attack”

2023. okt. 12. 23:00
 9/18 A kérdező kommentje:

7:


Egyetértek, hogy a módszer fontos, ezért is lényeges, hogy igaz-e a gyereklefejezés vagy sem.


Az ISIS is akkor vágta el maga előtt végleg a megmaradás lehetőségét, amikor a nyugatot elérték a lefejezős videók.


A lefejezés, mint módszer túlmutat önmagán, nyugaton ez a barbarizmus szimbóluma, pláne ha gyerek sérelmére követik el. Ezért a nyugati közvélemény alakulása szempontjából ez egy kritikus kérdés lehet most is.


Akkor is az, ha bebizonyosodik h megtörtènt, és akkor is, ha kiderül hogy lóditott egy kicsit az izraeli parancsnok amikor erről beszélt.

2023. okt. 12. 23:05
 10/18 anonim ***** válasza:
37%
A történelmi ismereteim birtokában azt mondom, igaz. Olyan mészárlások voltak az elmúlt 100 évben, hogy simán elképzelhető. Pl. nankingi mészárlás, a vajdasági magyarok lemészárlása szerb partizánok által a második világháborúban, stb. Az ember a legszörnyűbb állat. A történelem során sokszor voltak olyan népirtások, ahol csecsemőket gyilkoltak, embereket módszeresen halálra kínoztak.
2023. okt. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!