Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem értem, hogyan tudott a...

Nem értem, hogyan tudott a Hamasz váratlanul támadni?

Figyelt kérdés
Az oké, hogy a titkosszolgálat nem értesült róla. az is oké, hogy a Vaskupolát túlterhelték. De közvetlenül az akció előtt, hogyhogy nem tudtak jobban felkészülni, pl. koncertet kimenekíteni, stb. Több ezer rakéta kilövése egyszerre az látható. Ki kell menni a mezőre gondolopm több száz embernek egyszerre, felállítani a rakétákat, becélozni, stb. Ez még az űrből is látszódik, de a helyiek is látják, és biztos telefonál valaki, stb.

2023. okt. 13. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%

"hogyan tudott a Hamasz váratlanul támadni?"

Mert hagyták nekik. Ilyenek ezek a zsidók. A céljuk elérésért egy kis emberáldozat nem számít nekik.

Még Egyiptom is figyelmeztette őket, ők is tudtak a készülő támadásról.

2023. okt. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Mondjuk arról nem a zsidók tehetnek,hogy a mocskos Hamasz nem tud békében élni. Persze még ők a hibásak,mert hagyták,nem ám az,aki támad. Hogyne. :D
2023. okt. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

#2

Én írtam az első kommentet.

Egyáltalán nem akarom a teljes felelősséget a zsidókra hárítani.

Mocskos dolog, amit a Hamasz művelt, és a zsidók oldalán állok.

De nekem senki ne adja be, hogy Izrael nem tudott a támadásról. Ez egy jó ürügy nekik.

2023. okt. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Nyilvánvalóan ez casus belli volt, de ez az egyetlen járható út, mert sosem lesz vége. Lehetetlen velük kompromisszumra jutni, mert céljuk minden zsidót megőlni, Izraelt felszámolni.
2023. okt. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1# Igazad van,lehet. Az is lehet besokalltak a terrorizmusból és leakarták őket verni egy harc során. Lehet ha a mi szomszédjaink lennének egy idő után Magyarország is besokallna belőlük. Mondjuk kérdező,a fesztiválra beszivárgó barbárokat még is előre hogy lehet látni? De a többi oké. Mindenhol ott vannak beépülve ezek amúgy. 2# voltam.
2023. okt. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

Lehetséges hogy ez előre megfontolt szándékkal megtervezett népírtás amit látunk.

Az izraeli titkosszolgálat az egyik lejobb a világon és USA a szövetsége, ők is segítenek a hírszerzésbe.

Biztos hogy tudtak a támadásról. Sőt Egyiptom három nappal a támadás előtt figyelmeztette is őket.

KIZÁRT hogy ne tudták volna!

De nem tettek semmit, sőt inkább még lazítottunk minden ellenőrzőponton.

Ennek csak 1 magyarázata van. A ellentámadással végleg meg tudják ölni az arabokat.

Ami valójában népírtás. Erre utal az is, hogy lezárták a menekülő utakat, szóval aki ott van az meghal.

Már csak az a kérdés, hogy a hamászt ki bíztatta fel a támadásra? Kik a valódi felelősök?

2023. okt. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elméletnek jó,simán lehet. Viszont nem kellett őket felbíztatni,mennek ők maguktól a hülyeségbe,csak most belefürdenek.
2023. okt. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Izraelt felszámolni"



Apam oregebb volt, mint Izrael :)



39F incel

2023. okt. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Van egy másik elméletem. Oroszországnak kezd a körmére égni az ukrajnai háború, egyre kínosabb a helyzet. Ukrajna rengeteg támogatást kap, ami még biztosan kitart egy jó darabig, az orosz haderő meg láthatóan képtelen eredményt felmutatni. Mit ad isten, az utóbbi hetekben-hónapokban elég sokat mászkáltak Hamász vezetők oroszországban.


A világ így most a gázai övezetre figyel, nem pedig Ukrajnára (és még kevésbé más országokra) Emellett az USA oda is rendelte az USS Eisenhower és az USS Gerald R Ford anyahajókat (Előbbi 75+, utóbbi 90+ repülő és helikopter szállítására képes), szóval lehet mutogatni, hogy az USA megint "békét exportál", és lehet az USÁ-t sejtetni az akció mögött. Éljen az orosz dezinformációs hadjárat.

2023. okt. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

erre a kérdésre több választ is mondtak a rádióban...először is több figyelőrendszer hibás volt, nehezen ment a javítás...aztán az állandó léggömbről figyelés elromlott kamerái sem voltak azonnal javíthatóak..

..és még néhány süketelés....ez lett az eredmény.

2023. okt. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!