Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A bevándorlók integrációja...

A bevándorlók integrációja Franciaországban vagy Németországban áll rosszabbul?

Figyelt kérdés
Van egyáltalán érdemi különbség a különböző nyugati európai országok helyzete közt? A médiában talán Belgium és Svédország a legrosszabbak, de Franciaország és Németország is szerepel a hírekben. A németek talán szervezettebbek, gazdagabbak, de kevesebb gyerekük is van, több bevándorlóra van szükségük.

2023. okt. 15. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
bevándorlók 80% hódítani jött nem integrálódni
2023. okt. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem Franciaország valamivel hamarabb fog elpusztulni.
2023. okt. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Franciaországban nem a legmagasabbak a fizetések, vagy a támogatások, mégis európai szinten az egyik leginkább érintett. Ugyanis a francia kormány mindenkinek munkavállalói engedéllyel egyenértékű zöldkártyát osztogat, aki talál munkát. Miután beadják a menedékkérelmet, már lényegtelen, hogy a menekültstátuszt végül megkapja-e. Ugyanis, ha az elbírálás alatt igazolja a munkaviszont, akkor automatikusan megvan az 1 év tartózkodásra feljogosító engedély. Ha lejár, akkor újra elég a munkaviszony igazolása, és újabb évvel hosszabbodik.

Ismerős a helyzet, hogy az olcsó munkaerőért bármit?

2023. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a nemetekben van annyi agresszivitas hogy ha már veszélyesnek ítélik meg a helyzetet akkor erőszakosan is kitoloncoljak a migransaikat. Bennük még erő is lenne. De a francia egy langyi nép. A britek már menthetetlenek.
2023. okt. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Mindkét helyen jól áll az integráció, hamarosan integrálódni fognak a menekültekhez!
2023. okt. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

„több bevándorlóra van szükségük.”


Ez tévedés, nem bevándorlókra hanem munkaerőre van/lenne szükségük. Ez volt Muttinak is a Németország számára végzetes tévedése amikor beengedte a rengeteg arabot, akik pocsék munkaerő, de legalább a vallásuk és a kulturájuk nevében készek legyilkolni a német "őslakosságot".

Meg lehet nézni a különbséget, hogy pld a lengyelekkel, ukránokkal mennyire nincsenek integrálódási problémák.

2023. okt. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

"Meg lehet nézni a különbséget, hogy pld a lengyelekkel, ukránokkal mennyire nincsenek integrálódási problémák."


Lengyelekkel valóban nem nincs, de az ukrán pont annyira szeret gyilkolni, mint az iszlamista.

2023. okt. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Franciaországban.


De furcsa, hogy eddig még senki nem említette, de leírom, hogy én miért gondolom ezt.


Franciaországot mindenütt utálják Európán kívül. Ugyanis a franciák a fél világot gyarmatosították és szanaszéjjel lopkodták magukat. Teljesen kizsákmányolták kb fél Afrikát.

Viszont Németországnak alig voltak gyarmataik, tehát Izraelt leszámítva tulajdonképpen mindenütt szeretik a németeket és felnéznek rájuk, amiért ők saját maguktól önerőből képesek voltak fejlettek lenni, szemben a franciákkal, akik csak a másoktól ellopott javak miatt tudtak csak meggazdagodni (csakúgy mint az angolok). Ráadásul még messze be is előzték a franciákat még így is.


Így noha egy afrikai migráns, noha el fog menni Franciaországba, mert kell a pénz neki, mégsem akar mélynyomorban élni, de végig ott fog lappangani benne a gyűlölet Franciaország ellen, amiért az tönkretette az ő országát. Ezzel szemben Németországot senkinek sincs oka gyűlölni az afrikaiak meg közel-keletiek közül.

Ezt én is megtapasztaltam amikor Észak-Afrikában voltam, hogy a németeket sokkal nagyobbra tartották, mert a "Bayer München, BMW, jó sörök" stb asszociáltak róluk. Viszont Franciaországról a kizsákmányoló agresszor gyarmatosítás ugrott be elsőként a fejükbe.

2023. okt. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Egy darabra se lenne szükség a németeknek se. Franciák, belgák, svédek állnak a legrosszabbul.
2023. okt. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!